Om nom: run
3.7 (4)

Opis:

Gra Om Nom: Run to fajna gra zręcznościowa, w której Om Nom biegnie po ulicach, po mistrzowsku omija przeszkody, robi ciekawe sztuczki, zbiera listy i wykonuje inne misje.

Słynna zielona postać jest tym razem pełna. Przyciąga go perspektywa żywych przygód, zdolność do biegania przez podziemne tunele, fabryki, drogi uliczne i inne lokalizacje. Na każdej ekstremalnej odległości jest wiele przeszkód, od ciężarówek i ogromnych ptaków na rowerach po dziwne roboty. Na szczęście wszystkie niebezpieczeństwa są pasywne, wystarczy wybrać optymalną taktykę ruchu, aby ominąć przeszkadzające obiekty. Spektakularny przyrost make wszystko jest bezpieczne i piękne. Skuter może zamienić się w rakietę i rozmyślać o tym, co dzieje się z góry. Buty na sprężynach pozwalają skakać bardzo wysoko. Inne żetony będą również przydatne do lew.

Gracz kontroluje zabawnego biegacza, pomaga mu zbierać bonusy podczas wykonywania prostych zadań. Bohater proszony jest o zebranie określonych elementów, użycie niektórych narzędzi i zademonstrowanie oryginalnych technik akrobatycznych. W trakcie ruchu, oprócz głównych zadań, warto łapać monety, ich łączna liczba jest wyświetlana w górnym rogu ekranu. Dodatkowo z góry użytkownik widzi, która część głównego zadania została już wykonana. Przycisk pauzy w grze znajduje się w tym samym miejscu. Deweloper pozwala wybrać inne postacie z projektu Wytnij linę, a także ubrać je w zabawne kostiumy i przymierzyć akcesoria.

Charakterystyczne cechy gry Om Nom: Run:

  • pokonywanie odległości z przeszkodami;
  • odbijające się buty, rakiety, inne ulepszenia;
  • słodcy bohaterowie i śmieszne stroje dla nich;
  • wykonywanie fajnych sztuczek;
  • zestaw punktów i bonusów.


Runner może pochwalić się łatwością zarządzania i pozytywnym nastrojem. Wszelkie awarie są traktowane jako drobne przypadki siły wyższej. Z niewielkim ciosem postać podnosi się po kilku sekundach i nadal porusza się w zwykłym tempie. Silny cios sprawia, że ​​leci daleko poza planetę, zbiera monety w kosmosie i wraca do początkowej pozycji misji. Ładna grafika spodoba się graczom w każdym wieku, a ostra melodia zwiększy chęć nowych zwycięstw. Pomóż bohaterowi zebrać maksymalną liczbę bonusów!


Reklama

Om nom: run

Wszystkie aplikacje ZeptoLab na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
3.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/13 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |