Tajemnice: druga strona
0 (0)

Tajemnice: druga strona

Opis:

Gra Mystery Tales: The Other Side to mistyczna gra logiczna, w której musisz szukać wskazówek, rozwiązywać przyczyny licznych zgonów przed ekranem telewizora.

Opuszczone miasto było skazane na powolny odpływ ludności, dopóki nie pojawiła się tam duża firma telewizyjna. Zapewniał miejsca pracy dla ludzi, zapewniał wzrost przepływów pieniężnych i zamieniał terytorium w miasto marzeń. Podczas obchodów kolejnej rocznicy firma ogłosiła hojne prezenty klientów. Ludzie otrzymywali wspaniałe telewizory jako prezentacje, a potem zaczęli umierać przed ekranami telewizorów. Po śmierci wielkiego naukowca dziewczyna o imieniu Natalie wezwała detektywa, którego rolę gra gracz. Dziewczyna krótko wyjaśniła sytuację i obiecała powiedzieć więcej na spotkaniu. Była miejscową badaczką zjawisk paranormalnych i liczyła na pomoc detektywa.

Na spotkaniu Natalie nie miała czasu wiele powiedzieć, coś wyszło z ekranu telewizora i zabiło ją tuż przed główną postacią. Teraz musisz szukać dowodów, dowodów niezwykłych wydarzeń. Trudno jest ustalić, czy dana osoba jest naprawdę odpowiedzialna za przestępstwa. W historię zaangażowany jest zły mag i demon, którym ciężką pracą udało się zamknąć kryształ. Dziwnym zbiegiem okoliczności kryształ został ukryty w pobliżu określonej osady. Granica między zbieżnością a regularnością jest bardzo cienka.

Charakterystyczne cechy gry Mystery Tales: The Other Side:

  • pozycje poszukiwania pracy;
  • dekodowanie tajemniczych wydarzeń;
  • walka z demoniczną esencją;
  • prowadzenie dochodzenia detektywistycznego;
  • kolekcja artefaktów i starych monet.

Układanka zaskakuje żywą grafiką i głębią fabuły. W szczegółowych lokalizacjach musisz uważnie szukać małych przedmiotów wśród dziesiątek niepotrzebnych rzeczy. Czasami możesz zabrać pożądany przedmiot po znalezieniu wszystkich jego składników. Latarka w zasięgu wzroku nie będzie dostępna, dopóki nie zostaną znalezione baterie. Artefakty i rzadkie monety mogą uzupełnić Twoją osobistą kolekcję. Książki i notatki zawierają wiele wskazówek, a zagubione strony staną się prawdziwym znaleziskiem dla użytkownika. Spróbuj dowiedzieć się prawdy o paranormalnej historii i przeżyć!


Reklama

Pobierz Tajemnice: druga strona 1.0.3

informacje ogólne
wersja 1.0.3 (3)
Data umieszczenia 2020-02-13 18:47
rozmiar 47.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje DominiGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/14 09:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |