Zombie Battle-Plants Hunter
0 (0)

Zombie Battle-Plants Hunter

Opis:

Gra Zombies Battle-Plants Hunter to fajna strzelanka, w której musisz chronić terytorium roślin i ich domu przed bezdusznymi chodzącymi trupami, a także przywódcami tych stworzeń.

Stwory zombie zbliżają się do mieszkania, a obrońca stoi na werandzie i strzela do nich non-stop. Gracz kontroluje strzelca i monitoruje tempo użycia broni palnej. Każdy ranny daje złotą monetę, zabity - zamienia się w garść monet. Zdobyte przedmioty automatycznie wpadają do skarbonki, uzupełniając zapasy zasobów. Ważone zarobki można zamienić na dodatkową broń. Alternatywnie możesz kupić duże bomby arbuzowe. Spadają z nieba na ziemię z okropnym rykiem, eksplodują i zabijają jednocześnie grupę wrogów. Wciąż płonąca energia, śmiertelna trucizna i inne nieprzyjemne niespodzianki dla najeźdźców.

Pomiędzy falami przeciwników występują krótkie przerwy. Są one wystarczające, aby ustalić, czy w danej sytuacji konieczne jest uaktualnienie, lub możesz poczekać do zakończenia następnej fali. Ogromne stworzenia przybywają nie po zniszczeniu małych zielonych przeciwników, ale w środku procesu. Morderstwo giganta nie oznacza ukończenia etapu, konieczne jest kontynuowanie prac nad zniszczeniem mniejszych zwierząt.

Funkcje gry Zombies Battle-Plants Hunter:

  • ochrona domu przed tłumami wroga;
  • szybkość kontroli ognia;
  • połączenie identycznej broni;
  • odblokuj ulepszenia;
  • mapa z zagrożonymi budynkami.

Zdarzenia odbywają się w górnej połowie ekranu, dolna służy do innych zadań. Tam możesz wybrać dodatkowe narzędzia, zobaczyć listę dostępnych ulepszeń, połączyć podobne bronie, aby uzyskać bardziej wydajne modele. Deweloper stworzył mapę z kilkoma wieżami, na początku możesz bronić najprostszych, a resztę później otworzyć.

Ładna grafika i brak ponurych tonów przypadnie do gustu dorosłym i dzieciom. Fabuła pozbawiona jest okropnych krwawych scen, więc fabuła zamienia się w zabawną przygodę. Akompaniament dźwiękowy reguluje nastrój gracza, rozgrzewa sytuację w niebezpiecznych momentach i pozwala się zrelaksować, gdy na horyzoncie są słabi przeciwnicy. Postaraj się zabić wszystkich i odblokuj każdy malowany dom dla dobrodusznych roślin!


Reklama

Pobierz Zombie Battle-Plants Hunter 1.0

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2020-02-13 18:51
rozmiar 23.53 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Aline Walsh na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/14 11:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |