Football Killer
0 (0)

Opis:

Football Killer to niezwykła gra zręcznościowa, w której musisz zniszczyć wszystkich przeciwników na boisku jednym genialnym uderzeniem piłki. Rykoszet pomoże trafić w kilka celów.

Agresywny zawodowy sportowiec jest gorszy niż jakikolwiek zabójca. Do walki z przeciwnikami potrzebuje wystarczającej ilości wysokiej jakości sprzętu sportowego. Bohaterowi projektu udało się wyrosnąć na profesjonalnego piłkarza, a potem nagle zainteresował się zabójstwami. Dystrybucja obejmowała członków drużyny, przedstawicieli innych drużyn, ochroniarzy, a nawet lojalnych fanów. Poziom zostanie ukończony pomyślnie, jeśli tylko zabójca pozostanie przy życiu w miejscu. Trzy nieudane uderzenia z rzędu oznaczają awarię poziomu, co wywołuje powtarzającą się misję.

Na stronach z przebiegłym układem ścian i przedmiotów pomocniczych totem gracza musi uderzyć piłkę, aby wszyscy zostali natychmiast zabici. Linia przerywana pomaga obliczyć trajektorię piłki, aby wybrać optymalną strategię dla konkretnego miejsca. Konieczne jest przeanalizowanie możliwości odbicia, a także użycie trampoliny, materiałów wybuchowych i innych elementów przydatnych w takim przypadku. Okresowo sprzęt sportowy powinien popychać tylko dodatkowy ciężki przedmiot, który spadnie na ofiarę i spowoduje jej śmierć. Kolce można również umieścić na ścianach, z których sferyczne narzędzie natychmiast się opróżnia. Zastanów się, jak uniknąć tych ostrych przeszkód.

Cechy gry Football Killer:

  • masakra przeciwników;
  • błędne obliczenie toru lotu elementu uderzeniowego;
  • dostosowanie wyglądu piłkarza;
  • krwawe misje;
  • logiczne zadania.

Układanka pozwala połączyć relaksację z treningiem mózgu. Antagoniści statyczni zachowują się spokojnie, nie zauważają latającej piłki, kamienia lub innych groźnych przedmiotów. W czasach śmiertelnych starć można obserwować rozpryski, a nawet fontanny krwi. Projekt kreskówki sprawia, że ​​obraz jest sztuczny, eliminuje strach. Dodatkowy tryb punktacji bramek pozwala ćwiczyć, doskonalić swoje umiejętności, aby powrócić do ulubionej profesji zabójcy z nowymi umiejętnościami. Taki futbol będzie ciekawszy niż wielu strzelców!


Reklama

Pobierz Football Killer 1.0.22

informacje ogólne
wersja 1.0.22 (22)
Data umieszczenia 2021-09-17 22:32
rozmiar 98.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/17 12:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |