Freaky Clown: Town Mystery
0 (0)

Freaky Clown: Town Mystery

Opis:

Gra Freaky Clown: Town Mystery to przygoda z odrobiną thrillera, w której musisz uratować przyjaciela i inne dzieci przed złym przestępcą, rozwikłać przyczyny zbrodni.

W odległym mieście dzieci zaczęły regularnie znikać. Ludność była zachwycona tym, co się działo, ale policja okazała bezsilność. Podejrzewano dziwnego klauna, ale za każdym razem nie było wystarczających dowodów na zatrzymanie. Mężczyzna działał bardzo cicho, potencjalne ofiary nigdy nie krzyczały ze strachu ani nie prosiły o pomoc. Pewnego wieczoru dwoje dzieci w wieku szkolnym spacerowało ulicą. Jeden poszedł do sklepu, żeby kupić lody, drugi został na ulicy. Z okna sklepu facet zobaczył mężczyznę w masce klauna wzywającego przyjaciela. Pod wpływem hipnozy przyjaciel natychmiast zgadza się iść z klaunem, wsiada do ciężarówki.

Nie mogę od razu odejść, samochód się psuje. Kontrolowana przez gracza postać wykorzystuje moment i cicho wpełza do ciężarówki, chcąc uratować przyjaciela i inne ofiary. Samochód uruchamia się i odjeżdża. Kiedy dotarli do jaskini, nieproszony pasażer równie sprawnie wybiegł z samochodu. Następnie musisz zbadać dom i sąsiednie terytorium. Czarny charakter jest bardzo uważny, więc musisz działać cicho. Gracz totemu znajdzie wiele zadań do znajdowania przedmiotów, logiki, poruszania się po mapie. Ciemne pokoje powodują chęć ucieczki, ale chęć zrozumienia sytuacji i powstrzymania złoczyńcy jest zmuszona zacząć badać intencje hipnotyzera.

Charakterystyczne cechy gry Freaky Clown: Town Mystery:

  • walczyć z porywaczem;
  • inspekcja jaskini klauna;
  • szukaj potencjalnych klientów do zbadania;
  • wskazówki i porady tekstowe;
  • puzzle o różnym stopniu trudności.

Standardowa fabuła jest wzmocniona ciemną grafiką. Dom trudno nazwać idealnym miejscem dla dzieci, które kochają wszystko jasne i jasne. Klaun dużo mówi, opisuje swoje działania, łatwiej jest nawigować w sytuacji. Ale jego podejrzenia sprawiają, że nieustannie boi się ujawnienia. Spróbuj zidentyfikować złoczyńcę i odkryć straszne sekrety. Ukończ dobrą misję, aby uwolnić swoje miasto rodzinne od obaw!


Reklama

Pobierz Freaky Clown: Town Mystery 2.2.9

Nowości w tej wersji
Performance Improvement
informacje ogólne
wersja 2.2.9 (25)
Data umieszczenia 2021-02-08 18:31
rozmiar 118.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/18 10:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |