Survival Mobile: Clash Battles - Heroes vs. Zombies
0 (0)

Survival Mobile: Clash Battles - Heroes vs. Zombies

Opis:

Gra Survival Mobile: Clash Battles - Heroes vs Zombies to epicka strategia, w której musisz bronić swojej wieży, zdobywać nieznajomych, zdobywać skarby i walczyć z prawdziwymi użytkownikami.

Użytkownik jest proszony o przetrwanie w różnych niesprzyjających warunkach. W zależności od kwalifikacji i jakości misji możesz tworzyć zespoły składające się z maksymalnie 12 superbohaterów, którzy są gotowi aktywnie walczyć z każdym wrogiem. Totemy są bardzo utalentowane, ale ich umiejętności podlegają wstępnemu odblokowaniu. Możesz skoncentrować się na odparciu ataku żywych trupów, wziąć udział w historii z wybuchem nieznanego wirusa, który zamienia dobrodusznych ludzi w krwiożerczych zombie. Jeśli procesy interakcji z atakującymi są znudzone, spróbuj wejść na terytorium innego dowódcy i podbić wieżę przeciwnika.

Tryby online pozwalają walczyć na arenach, brać udział w kampaniach, znajdować przyjaciół i łączyć się, aby zwiększyć całkowitą moc. Oprócz bitew o uwagę należy wybrać kierunek poszukiwania zasobów (czy to twoje, czy nie). Zasoby zapewniają możliwość zaopatrywania totemów w fajny ekwipunek, w celu osiągnięcia ulepszeń. Ponadto waluta w grze zapewnia dostęp do badań technologicznych dotyczących unikalnych odkryć i nietypowych rozwiązań codziennych zadań. Potrzebne będą również technologie do tworzenia fortyfikacji.

Charakterystyczne cechy gry Heroes vs Zombies:

  • fortyfikacje i ochrona zamku;
  • rekrutacja zespołu wojowników;
  • organizacja ataków na budynki rywali;
  • kilka trybów bitewnych, konfrontacja z zombie;
  • Bitwy online z innymi graczami.

Projekt z apokaliptycznymi motywami podoba się różnorodnym połączonym gatunkom. Istnieją konstrukcje i zniszczenia, obrona i atak, wojny ze stworzeniami zombie lub superbohaterami. Przejrzyste instrukcje pomagają poruszać się po niuansach kontroli, okna dialogowe umożliwiają zagłębianie się w fabułę. Nagrody i wyróżnienia są świetnymi motywatorami i pozwalają się rozwijać, a zakres rozwoju można wybrać niezależnie. Spróbuj stworzyć legendarnego tuzina superbohaterów z samotnych postaci!


Reklama

Pobierz Survival Mobile: Clash Battles - Heroes vs. Zombies 1.0.0

informacje ogólne
wersja 1.0.0 (3002)
Data umieszczenia 2020-02-17 17:23
rozmiar 68.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/18 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |