Bitwa o Basiani
0 (0)

Opis:

Battle For Basiani to wciągająca gra walki, w której musisz odeprzeć wrogów otaczających bohatera, nauczyć się umiejętności przeciwników i skorzystać z tej wiedzy.

Gracz jest zdeterminowany postacią postaci, a następnie wyświetla go na niebezpiecznym terytorium. W przypadku ministra można liczyć na epicki występ na helikopterze, niedaleko tłumu ludzi. Samolot zniknie na ciemnym niebie, a bohater pozostanie sam na środku drogi. Silne i odważne osoby, zestrojone bardzo negatywnie, szybko do niego podchodzą. Musisz najpierw walczyć i uderzyć, aby nie dać się pobić. Zarządzając totemem, gracz może łączyć kilka uderzeń, stosować różne taktyki walki.

Przeciwnicy posiadają unikalne umiejętności, musisz się dostosować i dla każdego wybrać własny format ataku. Niektóre rzucają ogniste kule, inne spowalniają głównego bohatera. Istnieje wiele odmian wrogów, musisz uważnie monitorować ich działania. Każde trafienie zajmuje kilka sekund, ale konieczne jest obliczenie akcji, aby wojownikowi udało się uderzyć jako pierwszy i nie uderzyć.

Charakterystyczne cechy gry Battle For Basiani:

  • walka wręcz przeciw jednego;
  • wybór postaci;
  • odblokowywanie nowych osobowości;
  • akumulacja punktów bonusowych;
  • przeciwnicy o różnych umiejętnościach.

Za każdy skuteczny manewr przyznawane są punkty, w górnych rogach wyświetlana jest aktualna liczba punktów i najlepszy wynik użytkownika. Urazy i pominięte działania antagonistów są wyświetlane w dużym jasnym powiadomieniu. W sumie podane są trzy życia. Kiedy ostatni zostanie przerwany - zakrwawiony bohater upada, system naprawia otrzymane punkty i, jeśli to konieczne, aktualizuje wskaźniki najwyższego wyniku. Po zdobyciu pewnego doświadczenia możesz odkrywać inne postacie i współpracować nie tylko z ministrem.

Akcja wywołuje wyraźne skojarzenie z grami z przeszłości. Grafika pozwala poczuć przyjemną nostalgię, sprawia, że ​​linie czasu są mniej zauważalne. Dzięki wygodnej kontroli postać posłusznie spełnia wszystkie pomysły użytkownika, wystarczy obliczyć optymalny moment uderzenia. Podnieś najlepszego wojownika i wypróbuj różne postacie w bitwach z chuliganami!


Reklama

Pobierz Bitwa o Basiani 2.0.0

Nowości w tej wersji
This update features a new playable character — The Knight.
After receiving feedback from our users we decided to listen and instead of decreasing the cost of unlocking playable characters we decided to unlock all of them and take out coin mechanics.

Other updates:
- Added new tracks
- Added new enemies
informacje ogólne
wersja 2.0.0 (20)
Data umieszczenia 2020-07-13 15:20
rozmiar 51.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/19 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |