Opis:

Gra 4x4 Mania to zabawny wyścig, w którym musisz prowadzić SUV-a, pokonywać trudne trasy, wykonywać misje i brać udział w walkach o derby.

Użytkownik kontroluje potężny samochód, niezależnie reguluje jego wygląd, wskazuje nazwę żelaznego konia i inne niuanse. Parametry techniczne są również otwarte dla głębokich ustawień. Możesz wybrać koła i zmienić ciśnienie w oponach, możesz zmienić zderzak, wziąć odpowiednie zawieszenie, zoptymalizować inne parametry. Ustawienia w dużej mierze zależą od celów i krajobrazów do pokonania. Przygotowanie do wyścigów w tundrze zasadniczo różni się od podróży na pustyni, jazda na nartach w górach ma niewiele wspólnego z pokonywaniem leśnych zarośli.

Deweloper oferuje różne style wyścigów. Konkursowi spodoba się osiągnięcie określonej liczby punktów kontrolnych. Inni będą chcieli brać udział w misjach i wykonywać zadania na dużą skalę. Nadal istnieje możliwość odwiedzenia areny i zorganizowania prawdziwej masakry samochodowej. Umożliwiono komunikację online z prawdziwymi przeciwnikami na specjalnym czacie, a także zapraszanie znajomych do ekscytującej konkurencji. Dobrze rozwinięta fizyka i szeroki wachlarz możliwych uszkodzeń sprawiają, że nawet doświadczeni kierowcy są zmęczeni. Gracze i boty nie dają odpustów, dlatego zachowuj się ostrożnie.

Charakterystyczne cechy gry 4 × 4 Mania:

  • 17 samochodów do wyboru;
  • modernizacje techniczne pojazdów;
  • strojenie strojenie;
  • kilka formatów rozgrywki;
  • 8 punktów widzenia.

Symulator ma szeroki zakres ustawień SUV-ów, dzięki czemu możesz złożyć unikalny samochód. Trasy zaskakują dużą liczbą trudnych odcinków. Łatwo jest zgubić się w dziczy kamiennego miasta na środku pustyni lub ugrzęznąć w leśnym bagnie na długi czas. 8 kamer pozwala wybrać optymalny kąt kontroli tego, co się dzieje, a wśród opcji sterowania każdy użytkownik znajdzie odpowiedni algorytm. Średnia jakość projektu graficznego jest kompensowana przez różnorodne lokalizacje i szeroki zakres emocji podczas pokonywania odległości. Zbierz najlepsze SUV-y i wygraj je w dowolnych trybach!


Reklama

Pobierz 4x4 Mania 4.25.00

Nowości w tej wersji
4.25.00:
- Added liveries and wraps
- Added many new parts to vehicles previously lacking them
- Made the vehicles that were previously not paintable, paintable
- Added Halloween event stuff
- Performance improvements
informacje ogólne
wersja 4.25.00 (242500)
Data umieszczenia 2021-11-06 05:24
rozmiar 71.66 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Limbersoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
1.99★ 39.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/20 12:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |