Szczęśliwe koła
0 (0)

Opis:

Happy Wheels to zręcznościowa gra wyścigowa, w której musisz prowadzić dziwny pojazd i pomóc postaci pokonać przeszkody zagrażające życiu.

Wśród oddziałów gracza może znajdować się przedstawiciel planktonu biurowego na skuterze gyro, osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim o właściwościach reaktywnych lub zakupoholiczka z wózkiem na zakupy. Jest też młody rodzic na rowerze, który odważył się podróżować z synem na tylnym siedzeniu. Każdy z bohaterów ma identyczne zadanie: przejechać niebezpieczną lokalizację, ominąć śmiertelne kłopoty i dotrzeć do mety żywy w krótkim czasie. Timer nie jest widoczny podczas gry, dopiero po ukończeniu etapu można zaobserwować skuteczne wskaźniki.

Miejsca straszą różnorodnymi zagrożeniami, każdy ruch może być śmiertelny. Kopalnie, ostrza, strzały, projekty z dużą liczbą noży nie pozwalają się zrelaksować i cieszyć z podróży. Stary spadający samochód wydaje się być małą przeszkodą pośród przerażających projektów z ostrymi detalami. Deweloper starannie dopracował fizykę ruchu i zmusił użytkownika do ciągłego monitorowania równowagi. Wciąż muszę nauczyć się dostosowywać do zmiany kąta nachylenia drogi, poruszając się na ruchomych platformach.

Charakterystyczne cechy gry Happy Wheels:

  • oryginalne postacie;
  • ponad 60 poziomów z niebezpiecznymi lokalizacjami;
  • śmiertelne przeszkody;
  • straszne obrażenia;
  • liczenie czasu podróży.

Projekt graficzny wykonany jest w minimalistycznym stylu, ale sytuacje siły wyższej są bardzo imponujące, z odrobiną sadyzmu. Rozczłonkowanie ciała, oderwanie się od kończyn, upuszczenie narządów wewnętrznych i inne jasne momenty pozwolą graczowi studiować anatomię równolegle z realizacją głównej misji. Postanowili nie straszyć użytkowników okropnymi dźwiękami, ranni reagują bardzo powściągliwie na odniesienie obrażeń. Jeśli totem żyje - musisz kontynuować podróż, strzałkę w szyję lub inne drobne niedogodności można zignorować. Każda chwila przybliża bohatera do pokonania dystansu i powiadomienia o zwycięstwie!


Reklama

Pobierz Szczęśliwe koła 1.0.9

Nowości w tej wersji
• Two new levels for Pogo Stick Guy (4 and 5)
• Minor bug fixes
• More fixes coming soon
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (27)
Data umieszczenia 2021-04-09 16:49
rozmiar 28.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/22 10:02
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |