IDBS Mabar Truk Online
0 (0)

IDBS Mabar Truk Online

Opis:

IDBS Mabar Truk Online to fajny symulator, w którym musisz jeździć ciężarówką po płaskich drogach, wchodzić w interakcje z innymi kierowcami online.

Przed rozpoczęciem podróży gracz dostosowuje swój pojazd w garażu. Asystenci podejmują się brudnej roboty, właściciel maszyny musi określić, jakie parametry chce zmienić. Następnie możesz obserwować, jak mężczyźni w mundurach z logo projektanta spieszą się z realizacją wszystkich powyższych. Po wprowadzeniu ustawień możesz pojawić się na drodze. Proponuje się podróż do wcześniej utworzonej strony z określonym zestawem graczy lub utworzenie nowej strefy z późniejszą możliwością dołączenia do innych użytkowników. Platformy są warunkowo nazywane pokojami.

Mały czat jest widoczny po lewej stronie ekranu, łatwo jest śledzić, kto jest dodawany do pokoju. Tam również możesz pisać wiadomości wyświetlane przez innych użytkowników. Mapa znajduje się po prawej stronie, samochody na niej są oznaczone jasnymi strzałkami o tym samym odcieniu. Czasami zdarza się nieporozumienie, gdzie twoja ciężarówka znajduje się wśród tych samych strzałek, ale podobny problem jest zauważalny tylko w pierwszej minucie i w rzadkich momentach, gdy samochody znajdują się na małym obszarze.

Kierowca bada lokalizację, zatrzymuje się na stacjach benzynowych iw innych punktach. Na drodze pojawiają się zaimprowizowane wyścigi, zdarzają się sytuacje awaryjne. Ważne jest, aby szanować użytkowników dróg i zachowywać się prawidłowo. Jeśli chcesz, możesz wrócić do garażu lub zadzwonić do bazy naprawczej (jeśli są pieniądze na ulepszenia).

Charakterystyczne cechy gry IDBS Mabar Truk Online:

  • rywalizacja z prawdziwymi graczami na drodze;
  • dostosuj wygląd samochodu;
  • kilka punktów widzenia;
  • zbieranie punktów za naprawy i ulepszenia;
  • mapa trasy.

Różne kąty widzenia pozwalają optymalnie dostosować symulator do użytkownika. Intuicyjne sterowanie pomaga szybko przyzwyczaić się do nowego pojazdu. Mały odtwarzacz w górnym rogu pozwala wybrać muzykę w tle, aby zwiększyć przyjemność z gry. Ciesz się przyjemną jazdą po wiejskich drogach o małym natężeniu ruchu!


Reklama

Pobierz IDBS Mabar Truk Online 2.0

Nowości w tej wersji
synchronize Lampu
synchronize Bel
fix livery
tambah muatan
informacje ogólne
wersja 2.0 (4)
Data umieszczenia 2020-03-08 02:50
rozmiar 79.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/23 10:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |