ŚNIEG BROS. klasyczny
0 (0)

ŚNIEG BROS. klasyczny

Opis:

Gra SNOW BROS. classic to interesująca platformówka, w której bałwan oczyszcza obszary z przeciwników, używa śnieżek jako głównego narzędzia do ataku.

Aktywny bałwan od pierwszych sekund zaczyna strzelać śnieżkami w potwory, które odważyły ​​się przybyć na obce terytorium. Na polu bitwy platformy statyczne są ustawione na różnych wysokościach, musisz na nie wskoczyć, dostępny jest także ruch do przodu i do tyłu. Bohater natychmiast widzi wszystkich wrogów obecnych na bieżącej stronie. Przeciwnicy aktywnie się poruszają, czasem walczą, organizują kontrataki.

Odnalezione mikstury dają dodatkową siłę, pozwalają zwiększyć zasięg strzałów, wzmocnić obrażenia od śnieżek, zyskać przewagę nad wrogiem ze względu na ogromny rozmiar ciała lub po prostu przyspieszyć. Za zabijanie potworów polegają bonusy, nadal możesz zbierać listy i znajdować inne elementy motywacyjne, ale szybkość usuwania pola bitwy z jednostek wroga jest najważniejsza.

Jeśli długo będziesz przeszkadzał przeciwnikom, duch dyni poleci na miejsce - okropne stworzenie, zalecamy unikanie spotkań z nim. Po pokonaniu ostatniego wroga na poziomie postać szybko leci do następnego etapu, a duch pozostanie niższy i pojawi się ponownie, gdy będzie wolny. Pokonywanie wrogów w kilku lokalizacjach gwarantuje bitwę z bossem. Ucieczka od niego nie zadziała, musisz zmierzyć swoją siłę i stworzyć strategię zwycięstwa.

Charakterystyczne cechy gry SNOW BROS. klasyczny:

  • rzucanie śnieżkami w śmiesznych antagonistów;
  • magiczne napoje z wyjątkowymi ulepszeniami;
  • zderzenia z szefami;
  • 4 stopnie złożoności rozgrywki;
  • pieniądze, punkty, bonusy.

Projekt graficzny z motywami retro wywołuje nostalgię, a ścieżka dźwiękowa idealnie wtapia się w obraz. Odblokowanie trybów o zwiększonej złożoności pozwala poprawić umiejętności zabójcy śniegu. Tabele ocen i tabele wyników będą dodatkowym powodem szybkiego ukończenia poziomów i starannego zebrania wszystkich bonusów. Opcja automatycznego strzelania pozwala skupić się na ruchach bohatera, ale nie zmniejsza ryzyka istniejącego w świecie gry. Uczyń swojego bałwana liderem w walce ze śmiesznymi antagonistami!


Reklama

Pobierz ŚNIEG BROS. klasyczny 1.1.1

informacje ogólne
wersja 1.1.1 (21020801)
Data umieszczenia 2021-02-18 23:09
rozmiar 49.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/23 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |