Identyfikator - symulacja klubowa
0 (0)

Identyfikator - symulacja klubowa

Opis:

Identyfikator gry Proszę - symulacja klubowa to fajny symulator, w którym musisz wpuszczać ludzi do klubu po sprawdzeniu osoby pod kątem zgodności z zasadami dotyczącymi zewnętrznych parametrów i dokumentów.

Według legendy kierownictwo klubu nocnego postanowiło zaostrzyć zasady wjazdu. Tylko trzeźwi, porządni i odpowiedni ludzie powinni mieć prawo do wejścia do budynku. Gracz kontroluje surowego strażnika stojącego przed wejściem do miejsca rozrywki. Mężczyzna dokładnie bada dokumenty każdego bohatera, analizuje je, biorąc pod uwagę ograniczenia wiekowe obecnej drużyny. Uwzględniono również przestrzeganie zasad ubioru, trzeźwość, adekwatność, brak agresji.

Poziom oznacza przejście do jednej ze stron i wstępne badanie listy parametrów do weryfikacji. Głodni świętowania i zabawy regularnie próbują oszukać strażnika, postacie te można zobaczyć z daleka. Ludzie w tłumie mogą demonstrować charakter, okresowo muszą obserwować walkę wręcz. Bezpieczeństwo powinno odłączyć awantury i zminimalizować liczbę osób korzystających z kontroli twarzy, wślizgnąć się do salonu. Zmiana pracy kończy się premią pieniężną, kwota jest obliczana na podstawie jakości zadań. Łapówki mogą być dodatkowym źródłem dochodu, ale negatywnie wpływają na reputację.

Charakterystyczne cechy identyfikatora gry Proszę - symulacja klubowa:

  • kontrola twarzy przy wejściu do elitarnej instytucji;
  • weryfikacja tożsamości każdego znaku;
  • jasna lista czynników powodujących awarię;
  • eliminacja walk;
  • rozpoznanie pijaków i kłamców.

Charakterystykę zewnętrzną oddziału można zmienić, aby potencjalni klienci rzadziej chcieli wprowadzać w błąd personel testowy. Elementarna kontrola pozwala się zrelaksować i uciec od zgiełku. Kara może być tylko zmniejszeniem zarobków, grzywny nie są przewidziane. Ruch palcem w prawo oznacza potwierdzenie przepustki gościa, w lewo - odmowa uczestnictwa w wydarzeniu. Każdej decyzji towarzyszy emocjonalne zdanie, łatwo jest ocenić poprawność działań. Najlepszy klub nocny w mieście, czekający na profesjonalnego i pryncypialnego przedstawiciela kontroli twarzy!


Reklama

Pobierz Identyfikator - symulacja klubowa 1.5.44

Nowości w tej wersji
Bug Fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.5.44 (120)
Data umieszczenia 2021-06-25 11:06
rozmiar 95.73 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

LOCAL_MAC_ADDRESS

LOCAL_MAC_ADDRESS

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/24 10:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |