Soccer Battle - Online PvP
0 (0)

Soccer Battle - Online PvP

Opis:

Gra Soccer Battle - Online PvP  to internetowy projekt piłki nożnej, w którym musisz brać udział w meczach w ramach drużyny 3 sportowców i pokazać swoją siłę przeciwnikom.

Użytkownik wybiera wygląd swojego sportowca, wykonuje minimalne dostosowania i deklaruje chęć przeniesienia totemu na boisko piłkarskie. Następnie następuje automatyczny wybór innych graczy, z których każdy będzie kontrolowany przez osobnego gracza. Po zrekrutowaniu 6 bohaterów rozpoczyna się wydarzenie sportowe. Początkowo jeden będzie stał przy bramie, a dwa będą bliżej środka pola. Każdy może biegać po boisku i strzelać bramki, nie ma żadnych ograniczeń dla bramkarza.

Ubiegając się o podanie lub uznając bramkę za bramkę, możesz zobaczyć zamierzoną ścieżkę piłki. Pomaga to celować i wykonywać dokładniejsze trafienia. Zaleca się wystrzeganie się ustawień: kroki mogą na chwilę wyłączyć bohatera, wystarczy kilka sekund, aby zmienić łączny wynik.

Mecz odbywa się na wyposażonym stadionie, czasem nawet bez widzów. Towarzysze są podświetleni na niebiesko, przeciwników można rozpoznać po czerwonym cieniu. Istnieje ścisły limit czasu, konkurencja trwa kilka minut, aw tym okresie musisz mieć czas na strzelenie goli. Timer w górnym panelu pokazuje, ile zostało do ostatniego gwizdka. Jeśli po upływie tego czasu remis jest remisowy, proces jest kontynuowany do następnego gola. Ze względu na małą liczbę sportowców piłki szybko trafiają w bramkę, dynamika jest znacznie wyższa niż przy udziale dużych drużyn.

Cechy gry Soccer Battle:

  • mecze piłki nożnej 3 × 3;
  • zarządzanie tylko jedną postacią;
  • wybór parametrów zewnętrznych oddziału;
  • odblokowywanie aktualizacji;
  • cenne nagrody i bonusy.

Deweloper był zadowolony z wysokiej jakości grafiki i intuicyjnych elementów sterujących. Godna pochwały jest także fizyka sprzętu sportowego. Kontrolowanie jednego bohatera jest łatwiejsze niż całego zespołu; istnieje możliwość bardziej szczegółowego przemyślenia taktyki. Ważne jest, aby poprawnie wchodzić w interakcje z resztą drużyny, starać się przewidzieć zachowanie przeciwników. Zwycięstwa w różnych turniejach z pewnością sprawią przyjemność fanom sportowych bitew online!


Reklama

Pobierz Soccer Battle - Online PvP 1.26.1

Nowości w tej wersji
Two new arenas with unique attributes! Arena is chosen at random at start of match!
informacje ogólne
wersja 1.26.1 (1260101)
Data umieszczenia 2021-11-21 14:56
rozmiar 88.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/25 10:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |