Ultimate Reality - platformówka z wymiarami
0 (0)

Ultimate Reality - platformówka z wymiarami

Opis:

Gra Ultimate Reality - A Dimensional Platformer to fajna gra akcji, w której musisz uratować światy przed szkodliwym złoczyńcą, walczyć z totemami wroga, pokonać różne przeszkody.

Pomysł multiwersum pochłonął faceta o imieniu Drake. Marzy o urządzeniu do podróży w czasie, jest zaangażowany w walkę z złoczyńcami w kilku rzeczywistościach. Kiedyś znalazł dziwny przedmiot, wskazujący globalne zamiary pewnego negatywnego bohatera. Wszystkie miejsca znane Drake'owi były zagrożone. Konieczne jest zatrzymanie wroga, zniszczenie wszystkich jego towarzyszy, ominięcie pułapek. Sytuację komplikują różnice w tym, co dzieje się na światach. Działania w jednym wszechświecie mogą mieć konsekwencje dla innego, czasu nie można opóźniać, ale pośpiech może przerodzić się w upadek.

Dzięki dwuwymiarowej grafice gracz prowadzi totem do przodu, wskazuje momenty skakania na platformach. Konieczne jest śledzenie lądowania postaci na powierzchni, aby bohater nie zniknął w otchłani. Wykorzystanie umiejętności bojowych w bitwach z antagonistami jest również całkowicie zależne od menedżera. Na początkowych etapach jest niewielu wrogów, później będą ciągle atakować, dlatego ważne jest doskonalenie umiejętności, aby odblokować nowe umiejętności. Główny styl zachowania w bitwie zależy od wyboru kostiumu.

Charakterystyczne cechy gry Ultimate Reality:

  • eksploracja wszechświatów;
  • imponujące umiejętności bohatera;
  • walczyć z licznymi przeciwnikami;
  • rozwiązanie oryginalnych zadań w logice;
  • ryzyko przypadkowej eliminacji światów.

Oprócz nieprzyjemnych osobowości często musisz stawić czoła pułapkom i łamigłówkom. Postać musi pozostać spokojna i spokojnie udać się na spotkanie z głównym wrogiem. Każda sytuacja przybliża spotkanie ze złoczyńcą, przejście z bossami będzie doskonałym treningiem przed tym wydarzeniem.

Nieprzewidywalna fabuła i grafika pikselowa stają się fascynującymi czynnikami. Różnorodność światów i zadań wyklucza wybór jednej strategii, będziesz musiał ciągle się dostosowywać. Szeroki wybór umiejętności pozwala opracować własny format reakcji na zachowanie antagonistów. Ciesz się grą platformową z dużą ilością miejsca!
Reklama

Pobierz Ultimate Reality - platformówka z wymiarami 0.2.0

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
- Controller fully supported! Just connect a controller and the prompt will help you map your controller
- Disable bloom if the game is lagging
- You can now customize touch controls!
- crash fixes
informacje ogólne
wersja 0.2.0 (2000)
Data umieszczenia 2020-02-21 17:00
rozmiar 59.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/24 11:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |