Prawdziwy sojusznik
0 (0)

Opis:

Gra Real Rally to symulator wyścigowy, w którym musisz ścigać się z prędkością na trudnych torach, dryfować i minimalizować uszkodzenia najlepszych samochodów.

Pilot starannie przygotowuje się do rajdu i dostosowuje swojego żelaznego konia do charakterystyki każdego toru. Idealne właściwości drogi asfaltowej mogą być nie do zaakceptowania podczas jazdy po błocie, piasku lub żwirze. Rodzaj powłoki wpływa bezpośrednio na zachowanie samochodu o dużej prędkości. Częstotliwość i wielkość uszkodzeń obserwowanych w czasie rzeczywistym zależy od jakości preparatu. Ostrożność i świadomość możliwości maszyny w określonych warunkach są kluczowe dla osiągnięcia punktu końcowego.

Nie ma wstępnego studium trasy; nie ma mapy na ekranie. Ważne jest, aby słuchać lektorów mówiących o nadchodzących zwrotach i trudnych sekcjach. Wskazówki pomagają nawigować w sytuacji, zmieniać tempo ruchu w odpowiednim czasie, zapobiegać zjeżdżaniu z drogi i innym działaniom siły wyższej. Do projektu dodano rzadki drift rajdowy, ale można go używać tylko z głębokim zrozumieniem mocnych i słabych stron każdego żelaznego konia. Ulepszenia znacznie zwiększają zakres możliwych manewrów, ale nie sprawiają, że jeździec jest wszechmocny. Fizyka tego procesu jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, każda sztuczka może mieć nieprzyjemne konsekwencje z nieuporządkowanym podejściem do samochodu.

Charakterystyczne cechy gry Real Rally:

  • dziesiątki samochodów wyścigowych;
  • różne rodzaje powierzchni torów;
  • wskazówki nawigatora poza ekranem;
  • dobrze przemyślany system aktualizacji;
  • materialne szkody.

Deweloper doskonale połączył szczegółowy projekt graficzny i wysokiej jakości efekty animacji. Kontemplacja ładnych lokalizacji łagodzi niepotrzebny stres. Duży wybór samochodów i elastyczne dostosowanie charakterystyki pozwalają pilotowi stworzyć najlepszą z możliwych maszyn. Wiele modeli jest początkowo niedostępnych, można je odblokować po zdobyciu doświadczenia i osiągnięć. Podczas wyścigów stoper i aktualna prędkość są wyświetlane w górnych rogach ekranu. Wygodne sterowanie umożliwia pełną kontrolę nad tym, co się dzieje. Zostań liderem na wszystkich dostępnych drogach!


Reklama

Pobierz Prawdziwy sojusznik 0.8.5

informacje ogólne
wersja 0.8.5 (85)
Data umieszczenia 2021-11-18 20:32
rozmiar 36.07 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/25 10:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |