Opis:

Slasher Scream to przerażająca gra zręcznościowa, w której musisz uratować porwanych członków rodziny i uciec z nimi z budynku zamieszkałego przez dzikie duchy.

W nocy z piątku 13 grudnia pewien zabójca z martwą duszą wrócił do miasta. Następnie główny bohater Jason stracił rodziców i młodszą siostrę. Facet rozumie, że musisz szukać krewnych w ponurym budynku z duchami. To tutaj zaczyna się przerażająca przygoda. Gracz widzi, co dzieje się w pierwszej osobie, i otrzymuje jasne ustawienia dla zadań priorytetowych. Musisz znaleźć miejsca uwięzienia krewnych, rozwiązać zagadki, dostać się do wyjścia. Ostrożny zabójca będzie przeszkadzał w realizacji tych planów. Przechytrzenie wroga jest trudne, ale cel warto zgodzić się na wszelkie ryzyko.

W ciemnym domu jest wiele próśb o pomoc napisanych krwią na brudnych ścianach. Naprawa generatorów pozwoli na oświetlenie pomieszczenia w celu lepszej nawigacji w przestrzeni, aby szybko rozwiązać problemy. Bałagan na korytarzach i pokojach pozwala szybko znaleźć schronienie, jeśli żądny krwi antagonista zobaczy postać i zacznie ją ścigać. W tajnych miejscach ukrywa się wiele niezbędnych przedmiotów. Karty, złożone kody, narzędzia do zatrzymywania mechanizmów z substancjami wybuchowymi i inne rzeczy leżą w początkowo niewidocznych obszarach.

Charakterystyczne cechy gry Slasher Scream:

  • ratowanie krewnych przed nieziemskim porywaczem;
  • przerażające i nieoczekiwane pułapki;
  • szukaj przydatnych przedmiotów;
  • rozwiązywanie niestandardowych zagadek;
  • trop tajemnic rodzinnych.

Projekt kładzie szczególny nacisk na dźwięk. Każdemu ruchowi i akcji towarzyszą nieprzyjemne dźwięki, za ścianami słychać dziwne odgłosy, piskące myszy biegną pod stopami. Jason musi milczeć, jego krzyki przyciągną szalonego zabójcę. Nie warto walczyć z bezduszną osobą; lepiej ukryć się w jednym z kilkudziesięciu dostępnych kryjówek. W projekcie nie ma timera, chęć przyspieszenia podyktowana jest instynktem samozachowawczym. Rozwiązywanie problemów i przeszukiwanie rodziny prowadzą bohatera do nieoczekiwanych odkryć. Spróbuj odkryć sekrety rodziny, uwolnij swoją siostrę i rodziców, a następnie ucieknij ze złowrogiego budynku z duchami!


Reklama

Pobierz Krzyk Slashera 2.1

informacje ogólne
wersja 2.1 (11)
Data umieszczenia 2020-03-25 19:37
rozmiar 53.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/25 12:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |