Opis:

Hit The Roof to zabawna, swobodna gra, w której musisz skakać z trampoliny na wysokości wieżowców, uderzać głową o dachy innych budynków i poprzeczki między ich piętrami.

Gracz kontroluje nieustraszonego skoczka stojącego na nieznanej platformie na poziomie wieżowców. Bohater musi uciec, odepchnąć się od trampoliny i lecieć w dół. Po krótkim ruchu w przestrzeni powietrznej z pewnością trafi jeden z wielu dachów. Przy dobrym starcie i dużej prędkości opadania możesz liczyć na przełamanie pierwszej bariery. Następnie nastąpi penetracja domu i upadek wraz ze zniszczeniem sufitów / podłóg pomieszczeń na różnych piętrach.

Budynki budowano według specjalnych algorytmów, więc ściany boczne nigdy się nie zawalają, a przegrody poziome są bardziej kruche. Sportowiec ciągle spada na sportowca, ale jest obojętny na kontuzje i zgadza się spaść tak nisko, jak to możliwe za wszelką cenę. Nie oczekuje się żadnych ofiar, domy są całkowicie puste. W rogu ekranu widać licznik pięter pokrytych na bieżącym poziomie. Po wykonaniu lewy twardziel otrzymuje nagrodę pieniężną i przechodzi do następnego etapu bez żadnych obrażeń.

Charakterystyczne cechy gry Hit The Roof:

  • skacząc po dachach, próbuje spaść na niższe piętra;
  • mocny i niezawodny hełm;
  • ulepszanie umiejętności, dodatkowe umiejętności;
  • zachęty finansowe;
  • niszczenie budynków od wewnątrz.

Dobre sztuczki dają ci dużo pieniędzy. Za otrzymane pieniądze możesz kupić wzrost siły skoku, tempa lotu i innych parametrów przed wykonaniem zadania. Konieczne jest kontrolowanie odległości startu i szybkie odpychanie się od powierzchni, aby użyć wzmacniacza prędkości. Następnie przytrzymaj palec na ekranie, aby uderzyć w dach, a następnie wykonać ruch w dół.

Zabawne ścieżki dźwiękowe gwarantują świetny nastrój podczas gry w elementy sportowe. Postać jest zawsze gotowa do działania, nie zaznajomiona z koncepcjami słabości i zmęczenia. Różnorodne odcienie grafiki odrzucają pomysł popełnienia nielegalnych działań, w świecie gry zniszczenie górnych konstrukcji wieżowców jest dość naturalne. Pomóż totemu osiągnąć niewyobrażalne rezultaty w jego ulubionym sporcie!


Reklama

Pobierz Uderz w dach 1.2.228

Nowości w tej wersji
Performance imrpovements
informacje ogólne
wersja 1.2.228 (228)
Data umieszczenia 2020-06-26 10:12
rozmiar 42.72 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/26 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |