Diableros: Zombie RPG Shooter
0 (0)

Diableros: Zombie RPG Shooter

Opis:

Gra Diableros: Zombie RPG Shooter to interesująca strzelanka, w której musisz biegać po cmentarzu i innych ciemnych miejscach, strzelać do nadchodzącego zła.

Zwykły cywil stał się wyrzutkiem z powodu nawyku głośnego chrapania. Według legendy ludzie wokół byli tak oburzeni, że biedak postanowił tymczasowo przenieść się do chaty przy cmentarzu. To, co stało się potem, nie jest dokładnie znane, chrapanie lub coś innego spowodowało bunt zombie i potworów. Z żywych ludzi nie ma nikogo w pobliżu, bohater będzie musiał strzelać do siebie, systematycznie niszczyć wrogów w obszarach oddzielonych poziomami.

Postać otrzymuje broń i określony zestaw umiejętności. Jeśli wykonujesz wysokiej jakości misje do czyszczenia terytoriów, możesz uzyskać dostęp do ulepszeń, rozszerzenia arsenału broni i dodatkowych umiejętności. Niektóre umiejętności zwiększają skalę porażki przeciwników, a talenty zapewniają ciągłą przewagę w niektórych czynnikach.

Chodzące trupy wspinają się zewsząd, często pojawiają się na grobach i zaczynają poruszać się bezpośrednio przy strzale. Ze względu na dużą liczbę antagonistów niemożliwe jest skoncentrowanie się na jednym kierunku strzelania lub ograniczenie się do ruchu w określonym kierunku. W lokalizacje trzeba biegać, uciekając przed zmartwychwstałymi stworzeniami. Przy każdym zabitym bonusie mile widziane jest również użycie pięknych kombinacji umiejętności.

Charakterystyczne cechy gry Diableros: Zombie RPG Shooter:

  • walczyć z potworami i chodzącymi trupami;
  • ulepszenia broni;
  • połączenie umiejętności;
  • odblokowywanie talentów;
  • ekscytujące bitwy w różnych światach.

Prosta fabuła i przejrzystość misji przyciągają fanów strzelania do potworów. Widok z góry pozwala graczowi prowadzić totem tak, aby znajdował się w bezpiecznej odległości od jednostek wroga. Lokalizacje są wykonane w ciemnych kolorach, ale animowany projekt dodaje zabawny element, eliminuje nadmierny strach podczas chodzenia po cmentarzu. Dźwięk w tle zawiera typowy świszczący oddech, ale broń palna zagłusza je. Nie pozwól mutantom zombie zrealizować ponure pomysły, dla których rozpoczęły powstanie!


Reklama

Pobierz Diableros: Zombie RPG Shooter 0.8.163

Nowości w tej wersji
- Gameplay improvements
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 0.8.163 (2963)
Data umieszczenia 2021-11-11 14:42
rozmiar 129.23 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Advenworks na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/26 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |