Guntoss: Cyborg Arm
0 (0)

Opis:

Gra Guntoss: Cyborg Arm to strzelanka fantasy, w której musisz zmierzyć się z robotami, zorganizować bombardowania, aby uratować ludzkość przed kosmitami, kontrolowanymi przez psychopatę.

W niedalekiej przyszłości planeta została zalana zmechanizowanymi stworzeniami. Pewien profesor o niestabilnej psychice postanowił wywołać panikę na Ziemi, aby chaos stał się stałą i znaną sytuacją dla ludzi. Plan został częściowo wdrożony, ale zespół pięciu odważnych wojowników zaczyna konfrontować się z brutalną ideą badacza. Wcześniej okazało się, że atakujący ma pięć baz. Każdy członek zespołu musi usunąć jedną bazę z antagonistów. Gracz kontroluje żołnierzy i pomaga wszystkim systematycznie niszczyć wrogów na zaufanym terytorium.

W dwuwymiarowej platformówce z widokiem trzeciej osoby postać biegnie do przodu, aż wróg pojawi się po drodze. Spotkanie z antagonistą powoduje zwolnienie tempa i rozpoczęcie strzelania. Jeśli przedstawiciele drugiej strony oddadzą strzał, możesz uciekać (zasięg strzałów jest ograniczony). Możesz także skakać i przenosić się na platformy wyższe lub niższe, aby nie umrzeć z broni innych ludzi. Jako dodatek oferowana jest ograniczona liczba bomb, doświadczeni żołnierze podczas aktywacji bitwy mogą wezwać asystenta. Główną poprawą jest zwiększona prędkość lotu pocisków.

Charakterystyczne cechy gry Guntoss: Cyborg Arm:

  • dynamiczne strzelanie do jednostek wroga;
  • strzały w różnych kierunkach;
  • atrakcja asystenta;
  • ataki odwetowe robotów;
  • bonusy, przyspieszenie.

Cała ścieżka postaci jest usiana pułapkami i przeszkodami, platformy mogą być statyczne lub poruszać się po określonym obszarze przestrzeni. Antagoniści pojawiają się przede wszystkim z przodu i powyżej. Mogą się poruszać, więc musisz opanować strzelanie we wszystkich kierunkach. Bonusy dają korzyści, czasem zwiększają liczbę żyć. Ale istnieje stosunkowo niewiele opcji aktualizacji.

Łatwa kontrola pozwala szybko przyzwyczaić się do gry, przyzwyczaić się do niewielkiego zestawu dostępnych ruchów. Prosta fabuła i dobra grafika doprawione są melodią fantasy. Zabójcy czasu nie można nazwać najlepszym spośród analogów, ale programiści poradzili sobie z zadaniem odwrócenia uwagi użytkownika od rutyny. Zapobiegaj dominacji złego profesora na twojej planecie!


Reklama

Pobierz Guntoss: Cyborg Arm 1.25

Nowości w tej wersji
- Level enhancement
- User can unlock the stages by defeating the aliens
- Bug fixes and improvements
- Additional checkpoints
- Simplified the levels
informacje ogólne
wersja 1.25 (35)
Data umieszczenia 2020-03-05 01:09
rozmiar 40.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/27 09:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |