Opis:

Sky Arena to ekscytująca gra fabularna, w której musisz edukować fantastycznych wojowników, wysyłać ich do walki z potworami, bossami i totemami innych użytkowników.

Gracz otrzymuje kilka postaci, przygotowuje początkujących do udziału w działaniach wojennych. Konieczne jest przeanalizowanie umiejętności każdego żołnierza, aby opracować najlepszą strategię, biorąc pod uwagę dostępne umiejętności. Możliwość łączenia umiejętności otwiera przed dowódcą szerokie pole planowania. Co więcej, śmiałkowie idą do bitwy z różnymi potworami, po drodze eksplorują terytorium, znajdują zasoby i inne motywujące żetony. W trybie PvP musisz walczyć z armią prawdziwego gracza, dlatego rozwój historii staje się bardziej nieprzewidywalny. Za walkę wysokiej jakości przyznawana jest nagroda.

Zarobki wydawane są na ulepszenia i odblokowywanie silniejszych totemów. 200 unikalnych osobowości gwarantuje różnorodność umiejętności, pozwala tworzyć niesamowite kombinacje manewrów. Automatyczne bitwy eliminują działania taktyczne i pomagają skoncentrować się na planach globalnych. Środki na gry wydawane są również na rozwój terytoriów. Jednym kliknięciem możesz zbudować pałac lub inny obiekt, jeśli są na to pieniądze. To prawda, że ​​konstrukcja, podobnie jak inne opcje wydawania pieniędzy, jest dostępna tylko między bitwami. Podczas walki rozproszenie uwagi jest zbyt ryzykowne.

Cechy gry The Sky Arena:

  • dwieście znaków;
  • połączenie umiejętności totemów;
  • starcia z przeciwnikami i ich szefami;
  • Format PvP;
  • szukaj zasobów w kamieniołomach.

Projekt oferuje jasne lokalizacje, oryginalny wygląd żołnierzy i przeciwników. Szefowie są przewidywalnie przerażeni ich rozmiarem, ale rozmiar nie zwiększa ich wytrzymałości. Kilka kompetentnych ciosów sprawi, że gigant upadnie i upadnie. Doskonała ścieżka dźwiękowa wspiera wojowniczego ducha, możliwość odpoczynku między walkami pozwala rozproszyć się spokojnymi zadaniami, aby pięknie zaprojektować swoją przestrzeń życiową. Klejnoty, zasoby i inne elementy pozwalają ci rozwijać postacie w pożądanym tempie. Udowodnij siłę swojej drużyny i strategiczną moc dowódcy!


Reklama

Pobierz Sky Arena 150

Nowości w tej wersji
The Sky Arena Open
informacje ogólne
wersja 150 (150)
Data umieszczenia 2020-03-25 19:38
rozmiar 98.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/27 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |