Ludus - Gladiator School
0 (0)

Ludus - Gladiator School

Opis:

Gra Ludus - Gladiator School - to historyczna gra akcji, w której trzeba przygotować do szkoły dla gladiatorów, znaleźć ludzi, przeszkolić ich i pozwolić na arenę do chwalebnego zwycięstwa i radości tłumu!

Ludus, instytucja edukacyjna dla bojowników starożytnego Rzymu, trafia do użytkownika w opłakanym stanie. Na centralnej arenie są krowie placki, nie ma nikogo, kto mógłby je usunąć; Zwykli widzowie nie chcą przybywać do tego opuszczonego miejsca, wybitni goście nawet nie pamiętają o istnieniu takiej sceny. Gracz wciela się w rolę nowego Lanisty - właściciela gladiatorów, ich nauczyciela i niepełnoetatowego mistrza szkoły. Będziesz musiał zacząć od zatrudnienia pracowników, którzy mogą oczyścić terytorium i stworzyć komfortowe warunki do fizycznego treningu niewolników.

Na specjalnym rynku można kupić sprzęt, broń i samych wojowników. Praca z każdą postacią polega na wybraniu stylu walki i przeszkoleniu totemu zgodnie z jedną z pięciu metod. W obecności czystej sceny i wyszkolonego niewolnika możesz organizować bitwy z totemami innych ludzi, otrzymywać nagrody za wygrane. Handel i zwycięstwa pozwalają zarabiać i rozwijać instytucję. Stopniowo możesz zwiększyć wiarygodność Ludusa, zaprosić znane osoby jako widzów.

Charakterystyczne cechy gry Ludus - Gladiator School:

  • budowa szkoły gladiatorów;
  • interakcja z asystentami;
  • zakup broni i sprzętu;
  • zakup niewolników, ich późniejsze szkolenie;
  • 5 stylów treningu postaci.

Akcja z elementami do odgrywania ról przyciąga różnorodnymi zadaniami, dobre perspektywy dla opuszczonej instytucji. Gracz ma wiele okazji do działania. Częste bonusy motywują cię do bardziej aktywnej pracy. Zatrudnieni pracownicy pomagają szybko wdrożyć plan, a posłuszni gladiatorzy trenują szybko i chętnie otrzymują ulepszenia, jeśli właściciel na to pozwala. Fabuła z historycznym tłem dodaje uroku. Dobra grafika jest przyjemna dla oka, a ścieżka dźwiękowa całkowicie zanurza Lanistę w atmosferze bałaganu czasów starożytnego Rzymu. Zbuduj najlepszą szkołę i pozwól Cezarowi przybyć na legendarny program!


Reklama

Pobierz Ludus - Gladiator School 1.1

informacje ogólne
wersja 1.1 (2)
Data umieszczenia 2020-03-01 16:34
rozmiar 75.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Wszystkie aplikacje Cocopo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/28 10:29
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |