Real Car Parking: Parking Master
4.8 (4)

Real Car Parking: Parking Master

Opis:

Gra Real Car Parking: Parking Master to ciekawy symulator dla wszystkich, którzy chcą ćwiczyć sztukę parkowania samochodów, aby dostosować się do proponowanych okoliczności.

Kierowca wybiera żelaznego konia, dostosowuje jego parametry, a następnie rozpoczyna podróż wzdłuż tras miejskich. Możesz eksperymentować i testować różne modele samochodów, zmieniać niuanse jazdy, cechy zewnętrzne. Po pomyślnym ukończeniu etapu użytkownik otrzymuje pewne zasoby w celu bardziej elastycznego dostosowywania maszyn. Konieczne jest zatrzymanie się w miejscach oznaczonych znakami i czujnikami. Gracz może łatwo obejść się bez mapy - duże i jasne wskaźniki zapobiegną niepotrzebnym zwrotom, pomogą znaleźć optymalną ścieżkę do następnej strefy zatrzymania.

Im bardziej poprawnie wykonane parkowanie, tym więcej możliwości pójścia dalej. Na każdym poziomie konieczne jest kilkakrotne zatrzymanie, powyższy licznik wskaże liczbę przystanków na danym etapie. Należy również unikać uszkodzeń, ponieważ przekroczenie dopuszczalnej liczby siły wyższej doprowadzi do ponownego uruchomienia poziomu.

Funkcje gry Real Car Parking:

  • parking samochodowy bez uszkodzeń;
  • 4 tryby trudności;
  • pomocnicze czujniki parkowania;
  • wybór modeli samochodów;
  • regulacja parametrów zewnętrznych i bieżących.

Projekt przewiduje różne opcje rozgrywki. Możesz swobodnie podróżować po mieście, poznawać drogi metropolii. Fani podróży o ograniczonym czasie pokochają tryb zadań na czas. Początkujący mogą trenować swoje umiejętności w uproszczonych warunkach. Tryb ekspercki jest odpowiedni dla profesjonalistów, w których musisz wykazać się biegłością, unikać minimalnych błędów w procesie parkowania i późniejszego zjazdu na tor.

Wygodne sterowanie ułatwia przyzwyczajenie się do samochodu. Łatwa zmiana kątów, widok z samochodu i strony trzeciej pozwala zobaczyć, co dzieje się po obu stronach, aby zminimalizować przypadkowe trafienia i niebezpieczne sytuacje. Trójwymiarowa grafika i ładne lokalizacje sprawiają, że jazda jest przyjemniejsza. Pochwal się swoim talentem na idealnym parkingu i ciesz się przejściem 60 etapów!


Reklama

Pobierz Real Car Parking: Parking Master 1.5.4

Nowości w tej wersji
-New levels.
-Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.5.4 (21)
Data umieszczenia 2021-01-01 05:51
rozmiar 135.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/28 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |