Strike fps
3.5 (8)

Opis:

Gra Strike FPS to jasna strzelanka online, w której musisz biegać po bazach wojskowych i brać udział w strzelaninach na dużą skalę, wchodzić w interakcje z innymi strzelankami.

Gracz znajduje się w miejscu, w którym wydarzenia rozwijają się bardzo głośno. Obraz jest widoczny tylko od pierwszej osoby, możesz spojrzeć na sytuację z boku w przypadku śmierci totemu. W górnej strefie wyświetlany jest zegar, wskaźnik stanu zdrowia i inne informacje. Przy niewielkich obrażeniach poziom samopoczucia spada nieco poniżej 100, śmiertelne rany zmniejszają liczbę do zera. Zestawy warunkowej pierwszej pomocy są rozrzucone po różnych miejscach, a bohater, który do nich dociera, częściowo odzyskuje siły. Drobne urazy goją się również, jeśli nowe nie pojawią się w krótkim czasie.

Dynamiczna rozgrywka wymaga ostrożności i szybkiego podejmowania decyzji. Możesz znaleźć schronienie i położyć się tam przez chwilę, aby przestudiować sytuację, ale będziesz musiał więcej biegać. Przeciwnicy regularnie pojawiają się przed oczami, musisz je szybko zneutralizować, dopóki nie zdążą wycelować w totem. Ciągłe strzały komplikują rozwój taktyki. Nie można od razu ustalić, jak blisko jest niebezpieczeństwo. Jeśli w pobliżu jest wróg, możesz zmienić broń palną na zimną, kilka noży pozwala wojownikowi wybrać najlepsze narzędzie do ochrony.

Charakterystyczne cechy gry Strike FPS:

  • sprzeciw wobec prawdziwych użytkowników;
  • imponujący arsenał broni;
  • zabytki wysokiej jakości;
  • ciekawe mapy okolicy;
  • odzyskiwanie zdrowia.

Projekt graficzny strzelanki jest godny pochwały, lokalizacje są opracowywane bardzo ostrożnie. Mapy są wypełnione różnymi przedmiotami, ale nie powinieneś polegać na częstym odpoczynku i schronieniu. Po śmierci zawsze możesz powrócić na stronę, na której historia jest kontynuowana. Dzięki trybowi online warunki i okoliczności ciągle się zmieniają, nie będzie można powtórzyć sytuacji z przeszłości. W trakcie tego procesu możesz szczegółowo przestudiować mapę i zrozumieć, pod jakimi kątami lepiej jest działać, która broń jest wygodniejsza w użyciu. Rozgrywka jest uzależniająca, emocje sprawiają, że chcesz trwać dłużej, a dźwięk wysokiej jakości dodaje napięcia. Zaproś znajomych i porównaj mocne strony w wirtualnym strzelaniu!


Reklama

Strike fps

Ocena:

(8)
3.48★ 69.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/29 10:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |