Opis:

Gra Veritas to łamigłówka przygodowa lub poszukiwanie Androida, nazywaj ją jak chcesz, ale ostatecznie wszystko będzie dość interesujące, a najważniejsze (w ramach tego gatunku) jest to, że w końcu otrzymujemy naprawdę dobrze opracowaną historię i doskonałe grafika ta rzadkość!

Grę przygotowaliśmy w studio Glitch Games, które ma na koncie wiele interesujących projektów, ale ich problemem jest to, że większość z nich jest opłacana. W rzeczywistości problem ten dotknął dzisiejsze wiadomości, które są dostępne w dwóch wersjach - wersji demonstracyjnej, która pozwoli ci zapoznać się z tym, co dzieje się za darmo, ale zgodnie z klasykami gatunku, darmowa wersja zakończy się na najciekawszym, ale wtedy oferowana będzie płatna, cena będzie na co nie wszystkim się spodoba, ponieważ przechodzi za 7 USD, a to jest strefa gier na PC ...


Wydawca od samego początku chwali się, że stworzył swój nowy produkt wraz z zespołem pracującym nad takim arcydziełem, jak Forever Lost, co oznacza, że ​​będziemy mieli wiele przyjemności. Niemniej jednak można od razu zrozumieć orientację fabuły, która omawia prawdę i czy w ogóle jest potrzebna? W każdym razie musisz sam to odkryć, badając wiele miejsc, rozwiązując różne zagadki i próbując znaleźć co najmniej jakiś punkt potknięcia, co jest bardzo ważne, szczególnie gdy dzieje się coś zupełnie niewytłumaczalnego.


Funkcje gry Veritas na Androida:

  • Kłamstwa, zagadki i wiele innych niuansów tego ponurego świata
  • Będziesz miał aparat - rób zdjęcia wszystkiego, co Cię interesuje
  • Ogromna liczba zagadek i łamigłówek
  • Świetna grafika
  • Prawidłowo wybrana ścieżka dźwiękowa
  • Brak reklam lub zakupów w wersji płatnej

Wady gry:

  • Pełna wersja za pieniądze, a nie najmniejsza
  • W wersji demo jest reklama ...

Podsumowując: nie jest już tajemnicą, że większość płatnych gier jest opłacana z jakiegoś powodu, oferują zasadniczo inną zawartość za pieniądze, jak w przypadku Veritas, ale tylko tym razem możesz zapoznać się z grą za darmo i sformułować swoją opinię.


Reklama

Pobierz Veritas 1.0.1

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (2)
Data umieszczenia 2020-03-01 16:49
rozmiar 19.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/01 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |