Trooper Shooter: Critical Assault FPS
3.4 (10)

Trooper Shooter: Critical Assault FPS

Opis:

Gra Trooper Shooter: Critical Assault FPS to zabawna strzelanka, w której miniaturowi żołnierze są gotowi do walki na wszelkie sposoby w celu osiągnięcia cennego zwycięstwa w misjach i bitwach PvP.

Początkowo użytkownikowi oferuje się kilka postaci, na poziomie początkowym wybór jest niewielki. Możesz wziąć wysokiej jakości elementy wyposażenia i oddać broń na totem. Aby urozmaicić tradycyjne bitwy w stylu militarnym, twórca oferuje nietypowe narzędzia bitewne. Oprócz karabinów maszynowych i noży, arsenał ma bazookę i inne oryginalne opcje, które zaskakują nawet doświadczonych przeciwników. Bohater będzie rósł pod względem kariery, zasięg broni również rośnie wraz ze wzrostem poziomu umiejętności. Opcja zmiany totemu na silniejszą i bardziej odporną osobowość pozwala testować różnych żołnierzy, wypróbowywać nowy wygląd.

Tryb PvP oznacza grę zespołową. Zarówno towarzysze, jak i przeciwnicy są kontrolowani przez prawdziwych graczy, dlatego w bitwach gwarantuje się wiele niespodzianek i momentów wymagających zmiany strategii. Na górnym panelu widać zegar i rozkład sił, a poniżej znajdują się przyciski kontrolne, dane o ilości amunicji. W kolorowych lokalizacjach można znaleźć wiele sposobów na zainicjowanie ataku, wojownicy nie są nieśmiali, bohater często dołącza do drużyny na szczycie strzelaniny. Powinien nie tylko atakować i bronić, ale także wzmacniać tyły reszty swojej drużyny. W trakcie wydarzenia jeden z towarzyszy broni może mieć kłopoty, ratowanie kolegów i przyjaciół jest zawsze priorytetem.

Charakterystyczne cechy strzelanki:

  • przekazywanie misji wojskowych;
  • wybór bohatera spośród setek opcji;
  • różne rodzaje i modele broni;
  • ulepszenie umiejętności;
  • duża liczba wrogich osób.

Projekt cieszy się animowaną grafiką, wyborem formatu rozgrywki. Fajne misje pozwalają dokładnie badać lokalizacje, wędrować po otwartym terenie i wewnątrz różnych budynków. Małe postacie są bardziej narażone na dotyk niż strach, ale bezczynność może prowadzić do smutnych konsekwencji. Utrzymywanie aktywnych i dynamicznych akcji pozwoli ci zgromadzić więcej bonusów i pompować totem. Podnieś najlepszego wojownika w wojnie z kreskówkowymi żołnierzami!


Reklama

Trooper Shooter: Critical Assault FPS

Ocena:

(10)
3.38★ 67.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/03 10:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |