Call Me Boss: Startup
0 (0)

Call Me Boss: Startup

Opis:

Gra Call Me Boss: Startup to symulator biznesowy, w którym musisz stworzyć duże i dochodowe królestwo biznesu, rozwiązać wojny handlowe na swoją korzyść i oczywiście pokonać wszystkich konkurentów!

Nowo wybity biznesmen pod kontrolą gracza rozpoczyna realizację swoich dużych pomysłów od budowy małych sklepów. Po pierwsze, podany jest minimalny kapitał, prawidłowa inwestycja funduszy szybko przyniesie znaczne zyski. W każdym punkcie sprzedaży musisz zatrudnić ludzi, będą setki pracowników, a następnie tysiące. Menedżerowie i asystenci podpowiedzą Ci, jak zoptymalizować czas spędzony w przypadku nadmiernego zatrudnienia. Wśród podwładnych będzie wiele ładnych dziewcząt o eleganckich postaciach i niezwykłej inteligencji. Używanie helikoptera jako pojazdu nie będzie luksusem, ale koniecznością, umożliwiającą terminowe rozwiązanie pilnych problemów.

Szybki rozwój biznesu przyciągnie uwagę firm konkurencyjnych i powiązanych. Będziemy musieli negocjować z przedstawicielami elity, zwabić ich na naszą stronę, aby uzyskać przewagę w procesach negocjacyjnych. Wyjazdy dookoła świata będą związane z chwilami pracy, liderzy różnych rynków chcą poznać nowego odnoszącego sukcesy biznesmena i udowodnić, że jego kariera zawodowa to tylko wypadek. Konieczne jest przygotowanie się do brutalnej konfrontacji z rekinami biznesu. Podejmą wiele starań, aby przenieść nowego uczestnika wojen światowych z podium.

Sektor nieruchomości będzie również w kręgu zainteresowań tej postaci i pozwoli ci szybciej rosnąć dzięki dobremu zwrotowi z inwestycji. Inni inwestorzy zareagują wyjątkowo negatywnie na taki zwrot wydarzeń, ich dochody spadną o tę samą kwotę.

Charakterystyczne cechy gry Call Me Boss: Startup:

  • tworzenie własnego imperium biznesowego;
  • zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników;
  • przyciąganie światowej elity do swoich projektów;
  • udział w wojnie handlowej z konkurentami;
  • inwestowanie w różnych kierunkach.

Projekt pozwala poczuć się jak potentat, poczuć wszystkie uroki i negatywne aspekty luksusowego życia. Ciekawa fabuła pozwala ściśle monitorować to, co się dzieje, wpływać na procesy na dużą skalę, wybierać obszary priorytetowe do inwestowania aktywów finansowych. Dialogi i wskazówki pomagają podejmować działania oparte na ryzyku. Zdobądź status szefa najbardziej znanej korporacji biznesowej!


Reklama

Call Me Boss: Startup

Wszystkie aplikacje Penut na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/03 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |