Opis:

Mayhem Axe to przygodowa gra zręcznościowa, w której postać z magicznymi zdolnościami i bronią do walki w zwarciu konfrontuje się z antagonistami i przeszkadza w realizacji ich złych planów.

Na początku gracz musi wybrać bohatera lub bohaterkę z określonym zestawem umiejętności. Później będzie okazja, aby poprawić niektóre parametry, kiedy będą zwycięstwa w pierwszych lokalizacjach. Nikt nie jest dobroduszny dla tej postaci. Gdy tylko wejdzie na nowe terytorium, ktoś agresywny zaczyna rzucać groźby, zastraszać i rysować najstraszniejsze perspektywy nieproszonego gościa. Musisz sparować nie mniej gwałtowne frazy, krótki dialog szybko przeradza się w długą walkę z wieloma przeciwnikami. Agresywni ludzie są zastępowani przez wszystkie złe duchy, zombie, trolle i inne dranie pojawiają się ze wszystkich stron i chcą walczyć.

Walka wręcz jest znacznie uproszczona dzięki obecności miecza lub innej potężnej broni białej. W dolnym rogu użytkownik znajdzie przyciski manewru, a ich właściwa kombinacja zwiększy obrażenia antagonisty. Po upadku wróg może wstać i kontynuować bitwę, nie relaksować się zbyt wcześnie, czasem na wznak powinien zadawać dodatkowe ciosy. Zło może pochodzić z dowolnego kierunku, środowisko złych i agresywnych postaci jest wyjątkowo niebezpieczne dla dobrej postaci.

Charakterystyczne cechy gry Mayhem Axe:

  • walczyć z przedstawicielami sił ciemności;
  • konfrontacja z kilkoma wrogami jednocześnie;
  • czary i praca z różnymi energiami;
  • zbieranie magicznych eliksirów;
  • pomoc wielkiego smoka.

Pomiędzy poziomami na ekranie zostanie wyświetlona mapa z otwartymi i zablokowanymi strefami, minionymi terytoriami i tymi, które jeszcze nie zostały usunięte z przeciwników. Magiczny składnik ma fundamentalne znaczenie w historii. Podczas podróży możesz znaleźć niebieski i czerwony eliksir, aby przywrócić zdrowie i zyskać dodatkową siłę. Udane akcje pozwalają także przywołać ziejącego ogniem smoka lub skorzystać z innych przejawów nieograniczonej mocy.

Deweloper stworzył ładne klimatyczne lokalizacje i pracował nad projektem graficznym. Bardziej przemyślana fabuła pomoże pozbyć się monotonii wydarzeń, ale gra pomoże również oderwać się od zgiełku gry w obecnym formacie. Staraj się niszczyć wszelkiego rodzaju antagonistów i niszczyć ich złe plany!


Reklama

Pobierz Topór Mayhem 2.1

Nowości w tej wersji
update
informacje ogólne
wersja 2.1 (13)
Data umieszczenia 2021-03-11 01:09
rozmiar 95.42 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/04 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |