Płomienny rdzeń
0 (0)

Opis:

Flaming Core to gra zręcznościowa z neonami, w której płonąca kula omija przeszkody, konfrontuje się z wrogami i przywraca porządek po ataku hakerów na współpracowników.

Legenda mówi o ataku hakerów na system. Zhakowano przestrzeń elektroniczną, a koledzy wirtualnej postaci zostali dodani do listy ofiar. Teraz należy zapobiec jego śmierci, przesuwając określony rdzeń w obszarach świetlnych. Droga przed nami jest niebezpieczna, terytoria są zatłoczone przeszkodami i pułapkami. I regularnie pojawią się wrogowie w pobliżu kuli - elementy z czerwonym odcieniem. Powinny zostać zniszczone, pozwalając na pojawienie się tylko zielonych elementów.

W dowolnym momencie gracz może spowolnić bieg wydarzeń, obliczyć optymalną trajektorię przemieszczania piłki wzdłuż najbliższego miejsca. Im częściej stosowane są procesy spowolnienia, tym większe są szanse na przejście poziomu. Za pomocą odbicia od licznych ścian często możesz zmienić kierunek ruchu, wrócić lub starać się rozwinąć jeszcze więcej obszarów. Ale przed eksploracją następujących terytoriów należy wyczyścić istniejące strefy i pozbyć się czerwonych konsekwencji ataku hakera. Tylko w pełni ukończona misja zapewnia odblokowywanie nowych etapów wraz z innymi, bardziej ekstremalnymi przygodami.

Charakterystyczne cechy gry Flaming Core:

  • ruch jądra przez zhakowaną cyberprzestrzeń;
  • niszczenie elementów antagonistycznych;
  • unikać pułapek i przeszkód;
  • spowolnienie upływu czasu i innych sztuczek;
  • logiczna ocena perspektyw.

Ciemne tło i jasne neonowe detale sprawiają, że projekt jest wizualnie atrakcyjny. Efekty specjalne zwiększają przyjemne wrażenie, a dźwięk poza ekranem doskonale uzupełnia bitwy w grach. W sumie programista stworzył 160 etapów zadań, które przeciągają się, co pozwala dokładnie zaplanować każdy krok, włączając logiczne myślenie. Łatwa kontrola umożliwia szybkie nauczenie się niuansów interakcji z rdzeniem. Obecność wyraźnej fabuły zwiększa chęć pokonania wszystkich poziomów i zostania zwycięzcą. Spróbuj uratować wirtualny świat i nie uszkadzać kontrolowanej piłki!


Reklama

Pobierz Płomienny rdzeń 4.1.5

Nowości w tej wersji
Bug fixes and some improvements.
informacje ogólne
wersja 4.1.5 (39)
Data umieszczenia 2020-03-04 19:55
rozmiar 84.96 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Habby na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/05 09:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |