Szklana maskarada
0 (0)

Opis:

Gra Glass Masquerade to niezwykła łamigłówka, w której musisz umieścić zdjęcia na tarczach, wybrać optymalną lokalizację dla każdej układanki.

Użytkownik wchodzi na niesamowitą wystawę, która pokazuje różne okresy czasu na świecie. Rozpoznawanie zakątków świata sugerują obrazy podzielone na małe szczegóły. Wszystkie eksponaty wykonane są w stylu art deco i stanowią podstawę dla tarcz. Zegarek ma różne geometryczne kształty, od standardowych okrągłych do trapezowych i bardziej wyszukanych opcji. Najpierw gość wystawy eksploruje Europę, po czym inne części świata wyruszają na badania.

Poza ramką płytki z polem układanki znajdują się duże koła, na których są rozrzucone wszystkie elementy potrzebne na obecnym poziomie. Leżą bezbarwnie, postać początkowo nie jest widoczna. Jeśli weźmiesz fragment i zbliżysz go do środka, obraz zostanie wyświetlony, a sam element natychmiast obróci się pod odpowiednim kątem. Gracz musi wybrać miejsce instalacji podniesionej części. Możesz zwrócić go poza zakres, gdy ustalenie lokalizacji jest zbyt trudne. Główna trudność polega na braku przykładowego obrazu, po którym można się poruszać, porównując formularze i pięknej kombinacji wzorów. Dobrze, że w art deco dominuje symetria i wyraźne linie.

Charakterystyczne cechy gry Glass Masquerade:

  • kompilacja obrazów z fragmentów o niestandardowej formie;
  • odtwarzanie symboli różnych krajów;
  • układanie puzzli w znanej prawidłowej pozycji;
  • śledzenie czasu dla zadań;
  • artystyczna podróż przez kontynenty.

W górnej strefie gracz widzi całkowitą liczbę części i liczbę już ustawionych fragmentów. Poniżej wskazano, z którego kraju wzięto pomysł na zebrane prace. Cały ekran przypomina jedno kompletne urządzenie z zębatkami w rogach. Koła zębate obracają się powoli i w połączeniu ze spokojną muzyką doskonale pomagają się skoncentrować. Półtony bez jasnych odcieni również pomagają się zrelaksować i zwrócić uwagę na znalezienie rozwiązania zadania. Po zakończeniu procesu możesz zobaczyć nazwę dzieła sztuki i czas spędzony na nim. Układanka pomoże Ci się rozproszyć i aktywować procesy myślowe. Odwiedź szklaną maskaradę i odtwórz obraz na zegarku!


Reklama

Pobierz Szklana maskarada 1.0.0

Nowości w tej wersji
This is a technical update to comply with the new Google Play requirements
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (510000616)
Data umieszczenia 2020-03-04 19:58
rozmiar 26.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Onyx Lute na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/05 11:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |