Opis:

Gra Archero to wciągająca gra akcji, w której odważny łucznik walczy z tłumem rozgoryczonych stworzeń, oczyszcza lochy z potworów i po mistrzowsku omija przeszkody.

Gracz kontroluje zręczną postać, systematycznie niszcząc całe zło w lokacji. Początkowo łucznik jest słaby, ale zysk można uzyskać po przejściu każdego poziomu. Zwycięstwo zapewnia dostęp do wyboru jednego z trzech losowych ulepszeń. Każdy kolejny etap gwarantuje spotkanie z silniejszymi antagonistami, ukończenie kilkunastu poziomów oznacza początek bitwy z kolejnym bossem. Jeśli zdrowie nie spadnie w tej przełomowej walce, na arenie pojawi się ciemny anioł. Odporność na takie stworzenie jest droga, triumf przynosi dodatkowe życie lub inną znaczącą premię. Musisz dokładnie przeanalizować swoje umiejętności, zanim poprosisz o starcie z aniołem.

Zniszczone potwory pozostawiają po sobie złote monety. Kiedy poziom jest prawie ukończony, cała arena jest usiana złotem. Zabicie ostatniego wroga powoduje skoncentrowanie wszystkich monet w kieszeni bohatera. Otrzymane środki można zmienić na zdrowie, zwiększoną szybkość ataku, stopień obrażeń antagonisty i inne przydatne elementy. Ważnym aspektem jest wybór broni. Kosa, łuk, miecz i tornado mają różne wskaźniki pod względem szybkości działania i siły obrażeń. Życie nieustraszonej postaci zależy od prawidłowego użycia broni.

Funkcje gry Archero:

  • walka z potworami w podziemiach;
  • wybór umiejętności z losowego zestawu;
  • 4 rodzaje broni;
  • magiczni asystenci;
  • nagroda pieniężna za zniszczenie potworów.

Tłumy wrogów zmuszają łucznika do szybkiego przemieszczania się po polu bitwy. Format automatycznego fotografowania pozwala graczowi skoncentrować się na ruchu. Elf, magik, duch i nietoperz mogą pomóc w bitwach, ale nie polegają na nich zbytnio, ich umiejętności tylko nieznacznie zmniejszają obciążenie bohatera. Dzięki przeglądowi z góry gracz ocenia ryzyko, natychmiast analizuje prawdopodobieństwo kontrataków i wybiera optymalną strategię działania. Spędź masywne przemieszczenie lochów od agresywnych stworzeń o ciemnych mocach!


Reklama

Pobierz Archero 3.5.1

Nowości w tej wersji
- Added Chapter 29 - Dark Forest to the main questline.
- Added Clan event - Monster Treasure. Clan members work to collect special items to obtain monsters' precious treasure.
- Added some new monsters and monster eggs to spice things up!
- Added VIP subscription privileges offering heaps of benefits!
- Added new function-Bulk merge Jewels
- Twist of Fate event has returned with upgraded rewards!
- Improvements to interfaces and performance.
informacje ogólne
wersja 3.5.1 (939)
Data umieszczenia 2021-11-26 20:48
rozmiar 93.29 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Habby na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/06 09:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |