Gry wojenne Shadowgun
0 (0)

Gry wojenne Shadowgun

Opis:

Gra Shadowgun War Games to jasna strzelanka online, w której walczą zespoły 5 postaci. Użytkownicy zgadzają się na taktyczne niuanse i harmonijnie konfrontują jednostki innych ludzi.

Gracz wybiera wygląd totemu i żądany format rozgrywki. Fani strategii podboju polubią okazję do zdobycia flagi, ciągłej walki z przeciwnikami i utrzymywania obcych z dala od głównego symbolu zwycięstwa. Jeśli chcesz tylko masowych strzelanin, możesz wziąć udział w śmiertelnych meczach, w których strzał z luf nie kończy się. Specjalny czat daje możliwość dyskusji z innymi użytkownikami, dokładnego opracowania planów i zapewnienia wsparcia współpracownikom w krytycznych momentach.

Ponadto selekcja żołnierzy o podobnych kwalifikacjach odbywa się automatycznie. Ze względu na dużą liczbę zarejestrowanych uczestników o każdej porze dnia łatwo znaleźć godnych sojuszników i przeciwników o porównywalnej sile. Po utworzeniu oddziałów rozpoczynają się działania wojenne, ściśle ograniczone w czasie. Głos poza ekranem często informuje strzelającego o bieżącej sytuacji, powiadomienia tekstowe duplikują dane, dzięki czemu ważne szczegóły nie są pomijane w procesie dynamicznym.

Funkcje gry Shadowgun War Games:

  • bitwy z zespołami prawdziwych użytkowników;
  • wybór taktyki i umiejętności zdobywania poziomów;
  • ciekawe tryby rozgrywki;
  • niezwykłe mapy przestrzeni;
  • tabela ocen.

Po zakończeniu bitwy na ekranie pojawi się stół z wynikami każdego członka jego i drużyny przeciwnej. Produktywni wojownicy otrzymują dodatkowe punkty za zdobywanie poziomów i zdobywanie nowych umiejętności. Możliwe jest również zwiększenie rangi, rozwinięcie listy dostępnych postaci.

Strzelanka multiplayer ma kolorową grafikę i nietypowe kształty strzelanek. Możesz zanurzyć się w świecie odległym od rzeczywistości, cieszyć się żywym spektaklem dzięki dynamicznej serii wydarzeń. Fani strzelanek PvP z pewnością docenią oryginalną lokalizację, piękne mapy. Zarządzanie można łatwo dostosować do nawyków konkretnego gracza. Pomysł na rozgrywkę nie jest nowy, ale implementacja jest godna uwagi. Areny czekają na aktywnych zawodników na ekscytujące mecze!


Reklama

Pobierz Gry wojenne Shadowgun 0.5.2

Nowości w tej wersji
Venture Beyond and fight your enemies all across the galaxy with Dandara, a powerful new hero that can pulverize any foe with her mighty punches, while also protecting her allies with a shield wall! Use her abilities in the new Observatory map and lead your team to victory! Prepare for vastly improved matchmaking, redesigned and more rewarding Splits, smoother player progression, and a rich 100-tier Season 5 Battle Pass with exceptional awards!
informacje ogólne
wersja 0.5.2 (5200006)
Data umieszczenia 2021-04-07 15:14
rozmiar 83.06 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/06 11:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |