Klee: Kosmetyki do czyszczenia
0 (0)

Klee: Kosmetyki do czyszczenia

Opis:

Gra Klee: Spacetime Cleaners to kosmiczna gra zręcznościowa, w której musisz strzelać do potworów i spowalniać kryzys związany z niedoborami energii.

Legenda mówi o pojawieniu się dziwnych stworzeń przemykających między galaktykami. Wciągają dużo energii i mogą powodować jej globalny niedobór we Wszechświecie. Kosmiczni sprzątacze są wysyłani, by walczyć z takimi przeciwnikami, mającymi na celu oczyszczenie przestrzeni i kontinuum czasu. Jeden z tych bohaterów jest kontrolowany przez gracza, co pomaga mu wykonać jak najwięcej misji. Wrogowie muszą zostać zniszczeni, a następnie zabrać jądro skrzepami energii. Antagoniści stają się bezczelni i okresowo strzelają jako pierwsi, ale takie zagrożenie nie powstrzyma odważnej postaci.

Deweloper stworzył 2 formaty gier, aby użytkownicy mogli zmieniać cele w zależności od ich nastroju. Aby przenosić urządzenie czyszczące przez poziomy, zaleca się wybranie trybu ze stałymi wywołaniami. Oprócz potworów regularnie pojawiają się tutaj bossowie, a etapy są indywidualnie zaprojektowane. Typowi przeciwnicy również modyfikują, doskonalą swoje umiejętności, aby skomplikować zadanie protagonisty. Inną opcją jest niekończąca się podróż z zestawem punktów i walka o przetrwanie. Im dalej, tym większe prawdopodobieństwo poprawy poprzedniego rekordu, zdobycia kolejnego maksimum w punktach.

Charakterystyczne cechy gry Klee: Spacetime Cleaners:

  • pochłaniające energię potwory;
  • ruch w przestrzeni i czasie;
  • kradzież naładowanych jąder od przeciwników;
  • imponujący wybór broni;
  • Odblokuj nowych bohaterów.

Intuicyjne sterowanie umożliwia natychmiastowe zrozumienie rozgrywki dla użytkowników w każdym wieku. Automatyczne strzały zapobiegają niepotrzebnemu zamieszaniu. Antagoniści otrzymają znaczne obrażenia, gdy tylko uda im się do nich zbliżyć. Projekt graficzny przywołuje nostalgiczne uczucia, pozwala zorganizować małą podróż w czasie, pamiętaj o prototypach współczesnych projektów gier. Wesoła melodia idealnie pasuje do stylu retro i uzupełnia ogólną atmosferę. Pomóż bohaterowi zatrzymać nadchodzący kryzys i przetrwać wśród zlewów cennego zasobu energii!


Reklama

Pobierz Klee: Kosmetyki do czyszczenia 0.9.5

Nowości w tej wersji
Fixed a cloud save crash bug on Android 4.1-4.3 devices; sdk updated to prevent rare ad crashes
informacje ogólne
wersja 0.9.5 (9005)
Data umieszczenia 2020-05-22 08:11
rozmiar 13.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/07 10:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |