Opowieści opiekuńcze
2.3 (7)

Opowieści opiekuńcze

Opis:

Guardian Tales to zabawna gra fabularna, w której rycerz bada lokalizacje, walczy z potworami, komunikuje się z pozytywnymi postaciami i zbiera różne bonusy.

Pikselowy wojownik pod kontrolą gracza wyrusza w niebezpieczną przygodę z mnóstwem spotkań, wydarzeń i zagadek. Bohater jest zajęty poszukiwaniem skarbów, więc każda sekcja lokacji dokładnie sprawdza, podnosi i przenosi obiekty w nadziei znalezienia pod nimi cennych przedmiotów. Badania są często przerywane z powodu ataku stworzeń wroga. Musimy być rozproszeni i karać przestępców, walczyć z nimi, używać noży. Po zastosowaniu zwycięskich strajków możesz wrócić do pokojowych pościgów.

Oprócz antagonistów, potencjalni sojusznicy będą w zasięgu wzroku. Można je zabrać ze sobą, tworząc zespół wojowników. Czterech tuzinów bohaterów chętnie dołączy do twojej drużyny. Fani bitew z totemami prawdziwych użytkowników są zapraszani do trybu PvP, możesz dołączać do sojuszy z przyjaciółmi, organizować bitwy drużynowe. W trybie offline, po walkach i poszukiwaniu cennych elementów, musisz osiągnąć pewien punkt, który przenosi bohatera na wyższy poziom z następującymi zadaniami. Pułapki i przeszkody na drodze sprawiają, że rycerz jest ostrożny i zastanawia się nad trajektorią ruchu.

Jeśli chcesz odpocząć od aktywnej walki, odwiedź rajską pływającą wyspę. Możesz dostosować projekt tej strefy relaksu, ozdobić ją. Są też miłe niespodzianki od patronów, które pomogą odzyskać siły przed kontynuowaniem podróży.

Charakterystyczne cechy gry Guardian Tales:

  • badanie terytoriów;
  • bitwy z antagonistami;
  • zestaw znaków w zespole;
  • ulepszenia i aktualizacje;
  • skarby, nagrody, nagrody.

Dwuwymiarowa grafika i znaki pikselowe rzadko są łączone z PvP, ale twórca był w stanie skutecznie połączyć te czynniki. Dzięki oknom dialogowym możesz obserwować rozwój fabuły, chociaż zadania są ustandaryzowane. Staraj się poprowadzić totem przez poziomy, zbierz drużynę dobrych bohaterów, aby nie pozostawić szansy na złych antagonistów. Razem będziesz mógł rozwiązać więcej zagadek!


Reklama

Opowieści opiekuńcze

Ocena:

(7)
2.34★ 46.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/07 12:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |