Fantasy Fighter: King Fighting
0 (0)

Fantasy Fighter: King Fighting

Opis:

Gra Fantasy Fighter: King Fighting to gra akcji, w której musisz brać udział w bitwach jeden na jednego, demonstrować talenty w sztuce bitew i uczyć się zwycięskich kombinacji.

Postać w niezwykłej zbroi żyje w jasnych i częstych bitwach. Do jego dyspozycji są różne rodzaje noży, od znanych mieczy po drewniane patyki z ciężkimi żelaznymi końcówkami. Zegar i dwie łuski są widoczne u góry, odzwierciedlając poziom sił wroga. Podczas spektakularnego manewru niezwykle łatwo jest obserwować stopień obrażeń wroga; widoczne jest również przywrócenie stanu. Każde dobre trafienie zwiększa szanse na wygraną, gdy na zegarze znajdują się zera, zwycięzca zostanie nieuchronnie wybrany, nawet jeśli nikt nie został całkowicie złamany. Odnoszący sukcesy i zamożni wojownicy w sklepie znajdą wiele interesujących rzeczy, które poprawią ich gotowość do walki.

Twórca stworzył 4 formaty rozgrywki, aby każdy mógł wybrać walkę w najbardziej interesujących dla siebie warunkach. Tryb wieloosobowy pozwala mierzyć siłę za pomocą totemów innych użytkowników, organizować krótkie walki, a następnie porównywać oceny na specjalnym stole. Inne opcje są dostępne nawet przy braku Internetu. Możesz grać przeciwko sztucznej inteligencji lub przejść szkolenie, aby poprawić umiejętności, udoskonalić każdy manewr taktyczny. Jeśli chcesz nieco zmienić swoje cele - wybierz styl zręcznościowy, pomożesz się trochę rozproszyć, nadal walcz o inne wyniki.

Charakterystyczne cechy gry Fantasy Fighter: King Fighting:

  • pojedynki ze sprytnymi przeciwnikami;
  • doskonalenie różnych umiejętności;
  • bitwy online i bez połączenia sieciowego;
  • 4 tryby rozgrywki;
  • oceny najlepszych wojowników.

Dla projektu wykonano oryginalny projekt graficzny, fantastyczny wygląd dodaje patosu do każdej bitwy. Muzyka Peppy offscreen sprawia, że ​​walczysz do ostatniej sekundy i łamiesz skrypty, kiedy wydaje się silniejszy na przeciwniku. Zasada zarządzania jest intuicyjna, ale będziesz musiał się ciągle uczyć, aby kwalifikacje oddziału rosły nieprzerwanie. Urocze lokacje przenoszą gracza w czasach starożytnych, kiedy musieli walczyć w pobliżu wież i innych konstrukcji obronnych. Uczyń swojego wojownika legendarną postacią!


Reklama

Pobierz Fantasy Fighter: King Fighting 1.3.6

Nowości w tej wersji
- Optimize Game
- Add 4 Characters
- Add 2 Stages
- Change Controller: Show All Buttons
- Fix Setting Bug
- Fix Sync Multiplayer
informacje ogólne
wersja 1.3.6 (136)
Data umieszczenia 2020-12-05 07:15
rozmiar 97.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/08 10:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |