Opis:

Gra Divine Legends to ciekawa strategia, w której musisz stworzyć armię, aby walczyć z postaciami atakującymi miasto, mylić trasy z przeciwnikami, bronić swoich rodzinnych ziem.

Gracz wciela się w rolę dowódcy, który podejmuje wszystkie ważne decyzje dotyczące globalnych planów powstrzymania fal antagonistów. Zadania taktyczne wykonywane są również pod jego ścisłym kierownictwem. Na każdej stronie znajduje się niewielki obszar, w którym pojawiają się przeciwnicy. Biegną do pewnego punktu końcowego, konieczne jest zatrzymanie i zniszczenie wrogów z dala od ich celu. Zdobywcy biegają tylko po utwardzonej drodze, może być skomplikowana, tworzyć labirynty. Po bokach drogi zaleca się umieszczanie żołnierzy i systemów obronnych.

Żołnierze mają różne umiejętności i bez wątpienia działają, ale ich zdolności są bardzo ograniczone. Jeśli położysz łucznika po prawej, aktywuje się on tylko wtedy, gdy postać przeciwna biegnie w promieniu łuku po prawej stronie. Wojownik nie zamierza odwrócić się w innym kierunku. Dodatkowo możesz zainstalować mechanizmy, które rzucają jądra w tłum nieproszonych gości, a także inne projekty, które zabierają życie wielu wrogom. Niektóre mechanizmy mogą celować w różnych kierunkach.

W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy użytkownik otrzymuje bardziej produktywnych wojowników, otwiera przed nimi nowe elementy wyposażenia. Dostępne jest również wzywanie boskich stworzeń na pole bitwy. Przygotuj się na pomoc Zeusa, głowy wszystkich małp i innych interesujących osobistości. Nie warto rozstać się z apelami, pomoc jednego boga może zablokować możliwość komunikacji z innymi, dzięki czemu armia stanie się bezradna w krytycznym momencie.

Charakterystyczne cechy gry Divine Legends:

  • ochrona terytoriów przed falami wrogów;
  • możliwość wezwania bogów na pomoc;
  • formowanie wojsk;
  • dystrybucja jednostek w witrynie;
  • budowa labiryntów i konstrukcji obronnych.

Wielozadaniowość i dramatyczny wpływ na trasy nieznajomych odróżnia grę od innych projektów tego gatunku. Cartoonowa grafika i fajna fabuła pozwalają dać się ponieść emocjom przez długi czas. Motywujące nagrody pozwalają zachować emocje przez długi czas. Pośpiesz się, aby pomyśleć o swojej strategii niszczenia atakujących na długich odcinkach drogi!


Reklama

Pobierz Boskie legendy 1.0.1.26

Nowości w tej wersji
-Optimized performance
informacje ogólne
wersja 1.0.1.26 (51)
Data umieszczenia 2020-04-14 10:25
rozmiar 109.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Bekko.com na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/08 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |