LEGO Legacy: Heroes Unboxed
0 (0)

LEGO Legacy: Heroes Unboxed

Opis:

Gra LEGO Legacy: Heroes Unboxed przypomina grę fabularną, ale główny nacisk kładziony jest na zbieranie, co utrudnia zatrzymanie się.

Jak już wspomnieliśmy, gra została przygotowana w Studio Gameloft SE, które od dawna znane jest wszystkim fanom branży gier. Były dobre i niezapomniane projekty, były takie, o których warto by było zapomnieć, ale jedno jest pewne - programiści mają doświadczenie i zdecydowanie zdecydowali się go wykorzystać podczas tworzenia tego nowego produktu.

Oczywiście gra odziedziczyła wszystko, co już stało się klasycznymi niuansami w produkcji gier mobilnych od tego dewelopera, ale czy to naprawdę ma znaczenie, jeśli chodzi o kultowego projektanta?

Czas jednak przejść do rozgrywki, co jest nieco zaskoczone. Czego możesz oczekiwać od projektanta? Oczywiście musisz tutaj coś zebrać, ale tym razem nie są to części ani niektóre elementy, będziesz musiał zebrać postacie, które można już spotkać w ogromnej liczbie poprzednich części tej serii. Po zebraniu kolekcji bohaterów możesz bezpiecznie iść do walki z innymi graczami, pokazując im nie tylko bohaterów, których udało ci się rekrutować, ale także twoje umiejętności taktyczne, ponieważ tutaj na pewno się przydadzą. Możesz pompować i rozwijać każdego ze swoich bohaterów w interesującym Cię kierunku, co pozwoli w ten czy inny sposób, ale wyróżnisz się na tle całkowitej masy innych graczy, ponieważ biorąc pod uwagę liczbę bohaterów i ogromne możliwości opracowania każdej kombinacji, może być wiele i każdy może zostać wybrany zgodnie z własnymi unikalny styl gry.

Funkcje gry LEGO Legacy: Heroes Unboxed na Androida:

  • Zbierz unikalną kolekcję bohaterów
  • Wszystkie postacie, które spotykasz, są kultowymi postaciami z serii
  • Ulepsz swojego bohatera i jego umiejętności
  • To pełnoprawna gra fabularna, więc nie myśl
  • Zaskakujące, ale przynajmniej na razie nie ma reklam

Wady gry:

  • Nie ma zakupów, ale bez reklam ...

Konkluzja: gra LEGO Legacy: Heroes Unboxed to bardzo interesujący, a nawet znaczący projekt zarówno dla gier na Androida ogólnie, jak i dla programistów. Jeśli świat Lego jest Ci znany i interesujący - nie przegap tego wydarzenia, spodoba ci się!


Reklama

Pobierz LEGO Legacy: Heroes Unboxed 1.10.0

Nowości w tej wersji
Boo! Halloween is upon us and Piptown is slowly getting covered by fog… So are you ready to be absolutely spooked? A mischievous new villain -- the powerful wizard Mallock the Malign -- and his mighty Skeleton army are plotting heaven knows what against the innocent citizens of Piptown. Gather your strongest and bravest heroes, because the spooky journey of Update 11 begins now! 
informacje ogólne
wersja 1.10.0 (1100000)
Data umieszczenia 2021-11-18 20:16
rozmiar 255.07 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Gameloft SE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/09 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |