SMOCZE PYTANIE GWIAZD
0 (0)

SMOCZE PYTANIE GWIAZD

Opis:

DRAGON QUEST OF THE STARS to kolorowa gra fabularna, w której musisz walczyć z potworami, podróżować po planecie i odkrywać tajemnice magicznego świata.

Użytkownik wybiera płeć i parametry zewnętrzne swojej postaci, a następnie wyrusza w podróż przez kolorową planetę, podobnie jak Ziemia. Można to rozpatrywać w najdrobniejszych szczegółach, poskręcane, skalowane. Format dla wielu użytkowników pozwala 4 bohaterom o różnych zestawach umiejętności jednocześnie uczestniczyć w przygodzie. Fabuła rozwija się, gdy bohaterowie eksplorują terytorium. Podczas podróży przyjaciele znajdą ciekawe rzeczy, poznają dziwne historie. I z pewnością będą musieli stawić czoła potworom.

Bitwa turowa polega na naprzemiennym zadawaniu ciosów przeciwnikowi, dopóki nie zniknie. Zabawne, fantastyczne zwierzę działa jako gawędziarz i pomaga zrozumieć, co się dzieje. Po zniszczeniu antagonisty możesz odebrać nagrodę i wydać ją na ulepszenia. Wyposażenie członków zespołu oraz ich umiejętności podlegają regularnym ulepszeniom. Potwory stają się silniejsze, musisz zachować kształt wojowników. Po pokonaniu kilku zwykłych przeciwników, myśliwce w przewidywalny sposób zmierzą się z bossami, którzy mogą generować kontrataki. Przewidywanie ich działań znacznie zwiększy prawdopodobieństwo zwycięstwa nad najsilniejszymi stworzeniami.

Charakterystyczne cechy odgrywania ról:

  • personalizacja bohatera;
  • ulepszać umiejętności i sprzęt;
  • turowe bitwy z potworami;
  • badanie planety rysunkowej;
  • znajdowanie różnych przedmiotów.

Kolorowa grafika sprawia, że ​​historia jest nieco fantastyczna. Jasna fabuła pozwala skupić się na wielu zadaniach. Pomiędzy misjami bojowymi możesz dokonywać ciekawych odkryć, szukać obiektów, przemieszczać się po miastach. Pojawienie się przeciwników wywołuje miły uśmiech, wcale nie budzi strachu, choć z niektórymi będzie wymagało długiej i ciężkiej walki. Dopełnieniem atmosfery jest urocza ścieżka dźwiękowa za kulisami. Przetestuj słynny japoński projekt zoptymalizowany pod kątem ekranów smartfonów!


Reklama

Pobierz SMOCZE PYTANIE GWIAZD 1.2.40

Nowości w tej wersji
【New Update】
・New alchemy recipes added
・Preparation for future events
・Preparation for future campaigns
・Miscellaneous bugfixes
■Please refer to the official website and Facebook page for more information
informacje ogólne
wersja 1.2.40 (1024020)
Data umieszczenia 2021-04-09 23:34
rozmiar 91.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/09 12:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |