ŻOŁNIERZE ŚWIĘTEGO SEIYI
0 (0)

ŻOŁNIERZE ŚWIĘTEGO SEIYI

Opis:

Gra SAINT SEIYA SHINING SOLDIERS to spektakularna gra RPG, w której bohaterowie popularnego anime walczą w pojedynkach i są kontrolowani przez graczy z całego świata.

Jeden z najbystrzejszych bohaterów będzie działał ściśle zgodnie z instrukcjami użytkownika. Musisz zdecydować o postaci i zrozumieć, w jakim obrazie chcesz wystąpić. Po ustawieniach możesz rozpocząć pierwszą fantastyczną bitwę. Przeciwnicy uderzają na zmianę i starają się stosować najlepsze kombinacje umiejętności. Ważne jest, aby upewnić się, że oddział prawidłowo rozumie instrukcje kierownika. Daje się minimalny czas na podjęcie decyzji, jeśli nie masz czasu na kliknięcie niezbędnych przycisków, wojownik będzie działał słabiej, nie przejawi się w pełni.

Projekt ma głęboką historię, choć zauważą ją tylko fani japońskiej animacji. Reżim kosmiczny i możliwość otwierania nowych rozdziałów powodują chęć zagłębienia się w fabułę, dowiedzenia się więcej o totemie i jego historii. Postacie komunikują się ze sobą, w relacjach pojawiają się różne relacje między bohaterami. Żołnierze mówią wyłącznie po japońsku, a informacje tekstowe można podać w języku angielskim. Główną rozgrywką jest nadal walka. Podstawowym zadaniem użytkownika jest stworzenie zwycięskiej strategii, analiza dostępnych umiejętności i opcji ich zastosowania.

Charakterystyczne cechy gry SAINT SEIYA SHINING SOLDIERS:

  • Mieszanie PvP 1 na 1;
  • wybór postaci;
  • niesamowite umiejętności postaci;
  • dialogi między bohaterami;
  • sceny ze słynnego anime.

Deweloper starannie pracował nad projektem graficznym, kolorową wizualizacją i efektami specjalnymi. Kolorystyka tego, co się dzieje, jest imponująca, a konfrontacja prawdziwych graczy sprawia, że ​​bitwa jest tak nieprzewidywalna, jak to możliwe. Ścieżka dźwiękowa czyni walki jeszcze bardziej epickimi. Gra nie jest intuicyjną kontrolą, musisz dokładnie zrozumieć niuanse. Niesamowita animacja ma pewien czynnik uboczny - duża ilość zajętej pamięci, należy wziąć to pod uwagę podczas pobierania. Stwórz najlepszą strategię dla swojego wojownika i pomóż mu zdobyć pozycję lidera światowego rankingu!


Reklama

Pobierz ŻOŁNIERZE ŚWIĘTEGO SEIYI 1.11.0

Nowości w tej wersji
Fixed some bugs
informacje ogólne
wersja 1.11.0 (33)
Data umieszczenia 2020-12-05 07:16
rozmiar 88.17 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/10 12:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |