Opis:

Shadow Seven to oryginalna gra strategiczna PvP, w której postacie księżycowe próbują zabić przywódcę przeciwników przy jak najmniejszej liczbie ruchów.

W czasach starożytnych diabelski król był uwięziony gdzieś za siedmioma królestwami. Teraz musisz walczyć z siedmioma kapitanami i ich wynajętymi wojownikami księżycowymi, aby zapobiec powrotowi diabła. Gracz zostaje kapitanem i otrzymuje drużynę żołnierzy anime o szerokim zakresie umiejętności. Walki będą odbywać się między identycznymi drużynami, za jednostkami są prawdziwi gracze, obliczający ruchy swoich wojowników.

Pole bitwy składa się z 20 komórek podzielonych na 5 rzędów. Po przeciwnych stronach (u góry iu dołu ekranu) odbywa się wstępne ustawienie figur. Następnie rozpoczyna się walka turowa, przywódcy naprzemiennie przesuwają pionki w kierunku wroga. Konieczne jest zadawanie przeciwnikowi ciężkich obrażeń przy minimalnych stratach dla własnej armii.

Każdy użytkownik ma talię kart o przydatnych właściwościach. Karty z efektem leczniczym pomagają przywrócić siłę wojownika, karty z ulepszeniami poprawiają niektóre parametry. Podobnie możesz zorganizować atak lub przejąć kontrolę nad całą tablicą. Od terminowości aktywacji konkretnej nieruchomości zależy od rozwoju wydarzeń w bitwie, a także od wyniku bitwy. Ważne jest, aby stworzyć strategię i szybko dostosować działania taktyczne, aby wróg nie miał czasu na śledzenie zmiany planów.

Charakterystyczne cechy gry Shadow Seven:

  • turowe bitwy na arenie w szachownicę;
  • przybliżanie żołnierzy do kapitana przeciwników;
  • talia kart z manewrami i ulepszeniami;
  • chwytliwy wygląd bojowników;
  • fascynująca fabuła.

Projekt PvP wyróżnia się elegancką grafiką w stylu anime. W zbiorze dwuwymiarowych postaci znajduje się różnorodność najemników, im większy zestaw bohaterów, tym bardziej rozbudowane strategie można wdrożyć. Zaleca się zebranie wielu wojowników, a przed walką wybierz, kogo zabrać na arenę. Spektakularne kombinacje manewrów pozwolą zagranicznemu zespołowi zademonstrować akrobacje w sztukach walki. Zostań zwycięzcą wśród kapitanów z całego świata!


Reklama

Pobierz Cień cień 1.1.0

Nowości w tej wersji
New mercenaries (Aris, Raku)
New costumes
Rearranged mercenaries in arena
Modified character appearance rate within arena
3 new event saga stage
Reward modified for battle pass and level up
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (110)
Data umieszczenia 2020-05-04 15:37
rozmiar 58.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/11 10:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |