Real Drift Car Racing
1.7 (5)

Real Drift Car Racing

Opis:

Gra Real Drift Car Racing to zabawny wyścig, w którym możesz dryfować po specjalnie wyposażonych torach, doskonalić swoje umiejętności i dostać się do ocen najfajniejszych kierowców.

Początkowo użytkownik dostosowuje właściwości żelaznego konia, moc silnika, szybkość zmiany biegów, kąt pochylenia kół i inne czynniki techniczne. Możesz także określić pożądane aspekty dotyczące wyglądu samochodu. Możesz zmienić odcień obudowy i wzór na niej, wybór modeli felg i opon, dostosowanie innych parametrów, aż do ostatniego szczegółu.

Przygotowany samochód wjeżdża na tor i albo bierze udział w zawodach wyścigowych, albo rozpoczyna wyścig w dowolnym formacie. Ta ostatnia opcja jest świetna do treningu, w którym musisz konkurować tylko ze sobą, monitorować jakość i tempo ruchu bez względu na rywali. Ci, którzy chcą poczuć emocje związane z rywalizacją, mogą konkurować online z innymi użytkownikami z Internetu lub zaprosić znajomych do projektu, aby wspólnie spędzili czas.

Dzięki wyborowi kilku poziomów trudności kierowca będzie mógł wybrać optymalne warunki do wyścigu zgodnie z umiejętnościami prowadzenia samochodu wyścigowego. Każdy wyścig w dowolnym trybie przynosi graczowi dodatkowe punkty za sztuczki, dryfuje z szaloną prędkością, zbliżając się do granic bez dalszego uszkodzenia samochodu. Punkty są wymieniane za dostęp do różnych ustawień. Zakres zmian w zmianach pojazdu zależy od liczby zdobytych punktów.

Charakterystyczne cechy gry Real Drift Car Racing:

  • możliwość zmiany poziomu trudności;
  • ustawienia strojenia i cechy zewnętrzne;
  • tryby wyścigów i jazdy wolnej;
  • zestaw punktów;
  • wybór skrzynki ręcznej lub automatu.

Deweloper zasługuje na pochwałę za wysokiej jakości trójwymiarową grafikę, realistyczne efekty dźwiękowe. Imponujące są również szczegółowe parametry techniczne samochodu i jego zachowanie na drodze. Przyzwoite drogi pozwalają nieskończenie zwiększać umiejętności wirtualnej jazdy, a fajne tło muzyczne sprawia, że ​​jedziesz szybciej, jaśniej, a jednocześnie bardziej ostrożnie. Dołącz do wielomilionowej rzeszy fanów tego wyścigu 3D!


Reklama

Real Drift Car Racing

Ocena:

(5)
1.68★ 33.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/11 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |