XROSS CHRONICLE
0 (0)

Opis:

XROSS CHRONICLE to urocza gra fabularna, w której ludzie wraz z kosmitami walczą ze złem, łączą siły, by zwyciężyć siły światła.

Według legendy w odległej przeszłości nastąpiło otwarcie portalu na inny wymiar. Dziwne wydarzenie doprowadziło do pojawienia się na Ziemi obcych stworzeń zwanych Yokai. Kiedy potężni wrogowie atakują ludzkość, stworzenia Yokai są gotowe pomóc ludziom w zniszczeniu antagonistów. Gracz będzie kontrolował postacie biorące udział w bitwach z zaciętymi przeciwnikami. Wśród podwładnych znajdą się również kosmici i za każdym razem będziesz musiał wybrać, których sił użyć podczas bitwy.

Deweloper oferuje wiele trybów gry, od bitew z potworami i niebezpiecznych spacerów przez lochy, po bitwy PvP i zaliczenie kampanii. Oczekuje się, że ostatni tryb będzie aktywnie rozwijany, stale dodając nowe wydarzenia i przygody. Ci, którzy chcą spróbować czegoś bardziej oryginalnego, mogą przyjrzeć się misji podboju wieży. Zadanie obejmuje dużą liczbę testów wewnątrz konstrukcji, aby przetrwać, w których musisz starannie przygotować zespół, wybrać najlepszy oddział z dostępnego zestawu żołnierzy i przeanalizować możliwości wsparcia niektórych żołnierzy innymi w sytuacjach awaryjnych.

Charakterystyczne cechy gry XROSS CHRONICLE:

  • Zjednoczenie z kosmitami w celu pokonania wrogów;
  • częste bitwy w miejscach;
  • różne umiejętności i ich kombinacje;
  • różnorodność trybów rozgrywki;
  • automatyzacja procesów.

Postacie z unikalnymi postaciami i głosami popularnych japońskich aktorów nieustraszenie walczą z dowolnymi wrogami. Zbieraj bohaterów, aby uzyskać szerokie możliwości łączenia sił. Szeroki zakres umiejętności wojowników pozwala tworzyć mini-armie z unikalnym pismem ręcznym w działaniach wojennych. Dzięki dobrej grafice 3D walki są dość spektakularne, ale pod tym parametrem nie ma znaczących różnic od podobnych gier. Zadowolony z obecności automatycznych bitew, pozwalających odpocząć, jeśli zgiełk bitwy jest zmęczony. Rozpocznij bitwę z najsilniejszymi przeciwnikami i poprowadź drużynę do triumfu!


Reklama

XROSS CHRONICLE

Wszystkie aplikacje LINE Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/12 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |