Zręcznościowa Demente
0 (0)

Zręcznościowa Demente

Opis:

Gra zręcznościowa Demente to retro platformówka, w której musisz biegać, skakać, pokonywać śmiertelne przeszkody i wszystko to w poszukiwaniu Jezusa.

Syn Boży zniknął w tajemniczych okolicznościach, zapalony internauta powinien znaleźć przyczyny tego, co się wydarzyło. Facet spędził dużo czasu online i znalazł się w przestrzeni, w której rzeczywistość niewytłumaczalnie miesza się z wirtualnością i pełną fikcją. Totem gracza bada dwuwymiarowe lokalizacje, próbuje ominąć pułapki za pomocą kolców, ostrych ostrzy i skomplikowanych mechanizmów. Prawdopodobieństwo powtórnej śmierci i ponownego przejścia niewielkiej części ścieżki jest bardzo wysokie. Musisz wykorzystać małe szanse na dalszy postęp na drodze z platformami.

Dodatkowo postać w okularach zbiera elementy podobne do przycisków popularnej usługi hostingowej wideo. W prawym górnym rogu wyświetlany jest licznik zebranych przycisków bonusowych. Po lewej stronie widoczne są symbole niewydanych żyć, do 10 sztuk. Jeśli poszukiwacz przygód pomyli kilkanaście razy, zestaw liczb zostanie uzupełniony. Bohater będzie kontynuował eksplorację tajemniczego świata z nadzieją na znaczące odkrycia. Dolne rogi ekranu zajmują przezroczyste klawisze sterujące. Intuicyjna zasada poruszania się bohatera nie upraszcza misji, ponieważ strona jest pełna przeszkód dowolnego kształtu i typu.

Charakterystyczne cechy gry Demente Arcade:

  • podróżować w dziwnym świecie;
  • mieszanka rzeczywistości i fikcyjnej przestrzeni;
  • różnorodność pułapek;
  • rozwiązanie utraty Jezusa;
  • głęboka fabuła.

Rozgrywka zręcznościowa pikseli wywołuje nostalgiczne uczucia, twórca ciężko pracował, aby odtworzyć atmosferę starej gry. Muzyczny akompaniament odpowiada retro-tematom, przywraca wspomnienia z Super Mario i innych podobnych projektów. Fabuła nie pozwala zanurzyć się we wspomnienia, sprawia, że ​​myślisz o przeplataniu się procesów wirtualnych z rzeczywistością. Początkowo trudno jest przeanalizować, na czym polega prawdziwa prawda, jakie ryzyko wymyślił sam bohater. Musisz przedzierać się przez ciemne obszary z jasnymi szczegółami, eksplorować każdy proponowany obszar. Pomóż bohaterowi odkryć prawdziwą prawdę o tym, co się z nim dzieje!


Reklama

Pobierz Zręcznościowa Demente 0.1.2

Nowości w tej wersji
Se solucionaron problemas menores!

Si encontrás un error mandanos un mensaje con los detalles a support@raviolstation.com
informacje ogólne
wersja 0.1.2 (12)
Data umieszczenia 2020-10-11 05:10
rozmiar 81.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/13 12:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |