Historia miasta gangów
0 (0)

Historia miasta gangów

Opis:

Gra Gangs Town Story to gra akcji kryminalnej, w której gangster zyskuje autorytet w świecie mafii, walczy z funkcjonariuszami organów ścigania, kradnie samochody i wykonuje inne ekstremalne zadania.

Miasto gangsterów otwiera drzwi dla najlepszych przestępców i zapewnia ogromne możliwości rozwoju kariery przestępczej. Ale droga od zwykłego gangstera do przywódcy klanu mafijnego wymaga wykonywania skomplikowanych zadań i ciągłego utrzymywania aktywności. Gracz może wybrać, co zrobi jego totem. Możesz kraść samochody, rozbijać żelazne konie, naciskać na gaz, gdy zaczyna się pościg policyjny. Cicha kradzież jest również prawdopodobna, ale jeśli przestępstwo nie zostało zakończone po cichu, musisz przygotować się do wyścigu z wypadkami i ofiarami. Oprócz samochodów będziesz musiał radzić sobie z czołgami, helikopterami i innymi pojazdami

Z góry widoczna jest mała mapa, która upraszcza orientację w bieżącej dzielnicy miasta i pozwala zobaczyć punkty z innymi zadaniami, strzelaniną lub czymś innym. Jeśli chcesz strzelać - idź do czerwonej czaszki. Natychmiast rozpocznie się wyraźna misja zabicia określonej liczby osób w wyznaczonym czasie. Uwaga będzie głównym towarzyszem, ponieważ przeciwnicy są najczęściej uzbrojeni. Bohater nie boi się takiej perspektywy, w swoim arsenale oprócz zwykłych pistoletów mogą znajdować się karabiny maszynowe, granatniki, piły łańcuchowe i inne rzeczy śmiertelnie niebezpieczne dla antagonistów.

Charakterystyczne cechy gry Gangs Town Story:

  • udział w konfliktach ze strzelaninami;
  • pragnienie uzyskania tronu mafiosów;
  • ogromne miasto i swoboda działania;
  • samochody, czołgi, helikoptery, inne pojazdy;
  • wiele rodzajów broni.

Dobra grafika, kolorowe lokalizacje i różnorodne rodzaje aktywności przeciągają się w grze przez długi czas. Bandyta może nie tylko niszczyć i zadawać obrażenia, ale także rozpraszać się koszykówką, a po rozrywce sportowej wrócić do głównych zadań. Kody rozszerzają możliwości i pozwalają uruchamiać nietypowe skrypty. Widok trzeciej osoby upraszcza zarządzanie postaciami. Wysokiej jakości efekty dźwiękowe i zmiana tła muzycznego w zależności od tego, co się dzieje, pomaga dostroić się do gry i poczuć się w centrum wydarzeń wirtualnych. Pokaż mafii godnego nowego lidera!


Reklama

Pobierz Historia miasta gangów 0.14d

Nowości w tej wersji
-Added a new district to capture
-Now the first aid kit and armor are triggered automatically
-Speed up loading after death
informacje ogólne
wersja 0.14d (49)
Data umieszczenia 2021-08-12 01:51
rozmiar 836.03 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Avega Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/14 10:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |