Żółw wojenny 2
0 (0)

Opis:

Gra War Tortoise 2 to pilot o tematyce wojskowej, w którym musisz podróżować po terytoriach na zbiorniku żółwia, strzelać do wrogów i odkrywać zapomniane ziemie.

Zwierzę wojenne staje się idealnym pojazdem w napiętym otoczeniu. Przy gadzie na skorupie trzymane są armaty, haubice, karabiny i inna broń. Ogromny pancerz sprawia, że ​​żywy czołg jest prawie niemożliwy do zabicia. Kompetentne operacje wojskowe otwierają dostęp do nowych ulepszeń broni i sprzętu. Pilot tego pojazdu pancernego to kolejne zwierzę, znacznie mniejsze. Chomiki, wiewiórki, psy mają unikalne zdolności, gracz samodzielnie decyduje, kto może kontrolować giganta.

Strzelanie jest stale słyszalne na polu bitwy, konieczne jest zniszczenie przeciwników i monitorowanie stanu twojego czołgu. Obowiązkowe są dodatkowe misje, w tym poszukiwanie zasobów, zbieranie bonusów i trofeów. Badanie każdej lokalizacji lokalizacji można zakończyć przez jej przechwycenie. Pokonanie oporu strony przeciwnej pomoże wieży i innym rodzajom obrony. Wysokiej jakości fortyfikacje pomogą nieprzerwanie kontrolować ich ziemie lub te, które zostały schwytane podczas procesu badawczego. Nie trzeba znajdować wszystkich zasobów na raz, po wykonaniu priorytetowych zadań możesz powrócić do stosunkowo spokojnego zawodu (towarzyszy mu strzelanie tylko wtedy, gdy jest walka o konkretną stronę).

Charakterystyczne cechy gry War Tortoise 2:

  • kontrolować ogromnego żółwia w zbroi;
  • ulepszenia dla gadów;
  • różnorodne potężne bronie;
  • budowa konstrukcji obronnych;
  • wydobycie cennych zasobów.

Deweloper zmiksował wiele gatunków i uzyskał imponujący wynik. Każdy użytkownik może spojrzeć na to, co dzieje się pod innym kątem, rzucić energię na budowę budynku lub zbadać terytorium bez planów podboju. Trofea i nagrody motywują i otwierają dostęp do bonusów. Regularna modernizacja zbiornika żółwia umożliwia jego radykalną zmianę. Mile zaskoczony szczegółową trójwymiarową grafiką i dobrymi efektami animacji. A małe zwierzęta na szczycie wielkiej skorupy wyglądają bardzo zabawnie. Spróbuj wygrać wojnę w tak nietypowych warunkach!


Reklama

Pobierz Żółw wojenny 2 1.00.23.5

Nowości w tej wersji
- Miscellaneous bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.00.23.5 (100235)
Data umieszczenia 2020-03-14 10:43
rozmiar 28.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/15 10:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |