Escape Machine City: Airborne
0 (0)

Escape Machine City: Airborne

Opis:

Escape Machine City: Airborne to wciągająca gra logiczna, w której musisz uruchamiać i łamać systemy, rozwiązywać zadania logiczne i wyjaśniać przyczyny dewastacji miasta.

Fantastyczna miejscowość leciała w powietrzu i był to dla niego stan naturalny. Lokalni mieszkańcy codziennie kontaktowali się ze specjalnymi organizacjami i informowali o sytuacji. Dwa dni przed rozpoczęciem gry nastąpił ostatni kontakt, a następnie połączenie zostało przerwane. Tętniące życiem miasto nagle zamarło, wisiało w powietrzu, pozostało bez ludzi. Gracz działa jako tajny agent wysłany do szybującej metropolii w celu wyjaśnienia sytuacji. Po przybyciu specjalista zobaczył chaos, przedmioty i konstrukcje o nieznanym przeznaczeniu rozrzucone po wszystkich miejscach.

Musisz dowiedzieć się prawdy, a następnie znaleźć możliwość opuszczenia tego obszaru, ponieważ mieszkańcy mogą uciec lub zniknąć tylko z powodu niebezpieczeństwa o globalnych proporcjach. Prawie każdy mechanizm zawiera zagadkę, której oddzielenie przybliża badacza do znalezienia ważnych informacji. Logiczne łamigłówki zastępuje się zadaniami polegającymi na wyszukiwaniu różnych części, a łamigłówki szukają wskazówek, analizują niuanse. W futurystycznej przestrzeni wiele jest związanych z systemami elektronicznymi, niektóre z nich będą musiały zostać zhakowane, inne będą musiały zostać uruchomione przy użyciu narzędzi znajdujących się w pobliżu.

Charakterystyczne cechy gry Escape Machine City: Airborne:

  • rozwiązywanie oryginalnych zagadek;
  • hakowanie złożonych systemów;
  • interakcja z skomplikowanymi mechanizmami;
  • badanie pustych lokalizacji;
  • odkrywanie tajemnic powietrznego miasta.

Osada bez mieszkańców nie będzie cicho w powietrzu. Tysiące automatycznych procesów generują liczne dźwięki, twórcy dodali także nietrywialną melodię napisaną specjalnie dla projektu. Trójwymiarowa grafika z żywymi efektami wydaje się przyciągać, sprawia, że ​​chcesz odkrywać lokalizacje do szczegółów. Za darmo użytkownikom oferuje się 8 poziomów, a następnie trzeba zapłacić, aby przejść do kolejnych etapów i poznać wynik fabuły. Nawet ze względu na mijanie początkowych lokalizacji warto przetestować grę, fani science fiction i ucieczki z lokali będą mile zaskoczeni zakresem proponowanych zadań.


Reklama

Pobierz Escape Machine City: Airborne 1.22

Nowości w tej wersji
Android 11 crash fixed
informacje ogólne
wersja 1.22 (32)
Data umieszczenia 2021-01-31 08:15
rozmiar 148.55 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/15 12:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |