Farma akwariowa
0 (0)

Opis:

Gra Aquarium Farm to fantastyczna, swobodna gra, w której musisz pomóc syrenie przywrócić porządek na dnie morza, stworzyć tam farmę i rozpocząć produkcję produktów, na które jest duże zapotrzebowanie.

Nurek schodzi na dno morza i odkrywa globalne problemy z florą i fauną podwodnego świata. Sytuacja ekologiczna jest bliska katastrofy, toksyczne odpady zatruwają środowisko. Syrenka prosi nieoczekiwanego gościa o pomoc, będzie w stanie wyeliminować szkodliwe elementy pod kontrolą gracza. Czyszczenie to tylko niewielka część dużej misji zbudowania podwodnego miasta i farmy. Produkcja i ustalony program realizacji zamówień pozwoli ci otrzymywać regularne dochody i wydawać pieniądze na aranżację podwodnych krain.

Dla zadań podano jasną instrukcję, która jasno pokazuje, jakie działania naprawią konkretny problem. Praca w gospodarstwie wymaga obliczenia czynników ekonomicznych, zbadania popytu i optymalizacji dostaw. Specjalnie wyposażona łódź lub rydwan pozwoli Ci szybko zająć się zamówieniami. W rajskiej strefie podwodnej musi być różnorodność ryb i zwierząt. Muszą być karmione wysokiej jakości pożywieniem; rośliny uprawiane na dnie będą idealnym pożywieniem. Dla rzadkich gatunków zwierząt zapewniono zoo ze specjalnymi warunkami.

Charakterystyczne cechy gry Aquarium Farm:

  • budowa miasta i farmy pod wodą;
  • hodowla, karmienie ryb i zwierząt;
  • zbiory lokalnej roślinności;
  • zbieranie cennych przedmiotów
  • magiczne oczyszczanie terytoriów z chemikaliów.

Głębiny morskie zaskakują niespodziewanymi znaleziskami w postaci skrzyń z biżuterią, artefaktami. Nurek zbada także opuszczone świątynie i jaskinie, zatopione statki. Nadal istnieje możliwość dekoracji miejsc, wybrania elementów do dekoracji witryn. Ale za tymi przygodami nie zapomnij o eliminacji trucizn, które mogą zniszczyć całe życie wokół.

Jasna grafika, jasne zadania i wskazówki sprawiają, że projekt jest szczególnie atrakcyjny dla małych użytkowników. Intuicyjne sterowanie i fantastyczna fabuła pomagają szybciej przyzwyczaić się do gry, a dobrobyt terytoriów staje się najlepszą motywacją do dalszych działań. Zorganizuj raj na głębokim morzu!


Reklama

Pobierz Farma akwariowa 1.37

Nowości w tej wersji
- we've fixed the bug with 4000 extra items in the storage
- we've fixed the bug with subscription
- we've fixed the bugs with missing subscription bonuses
- we've fixed the bug with achievements
- selling goods now works fine
informacje ogólne
wersja 1.37 (137091)
Data umieszczenia 2021-03-11 06:19
rozmiar 32.07 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/16 10:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |