Czerwony i niebieski
0 (0)

Opis:

Gra Red and Blue to ciekawa strategia, w której musisz brać udział w bitwach karcianych, zdobywać kombinacje, zastawiać pułapki, formułować czary.

Historia jest warunkowo podzielona według dnia, a gracze - według poziomu umiejętności. Na arenie wielostrefowej rozpoczyna się fantastyczna bitwa. Trzy z sześciu stref są do dyspozycji użytkownika. Najpierw rywale wybierają swoje karty początkowe, mogą trzymać się z talii, jeśli jakiś element nie pasuje dobrze do reszty lub nie zgadza się z planem strategicznym. Potem pojawiają się naprzemienne ruchy, czasem z animacją i efektami specjalnymi. Aktywując trzy prostokątne obszary, możesz liczyć na zwiększenie swoich umiejętności i zdobycie dodatkowych przedmiotów / dzieł.

Wybór dodatkowych kart podczas bitwy odbywa się regularnie. Z ich pomocą można używać magicznych fraz, wzywać wróżki i układać niebezpieczne przeszkody dla wroga. Pułapki powalają stratega przeciwnika, co powoduje, że wątpi on w prawidłowość działań. Artefakty są również w stanie wywołać panikę i zwiększyć szansę na ulepszenia. Ulepszenia dla asystentów i totemów sprawiają, że scenariusz bitwy jest bardziej nieprzewidywalny. Rozgrywa się wielka bitwa, w której użytkownicy próbują z zyskiem korzystać z narzędzi arsenału, przechytrzyć przeciwnika i zmienić początkową równowagę sił.

Charakterystyczne cechy gry Red and Blue:

  • bitwy w trybie dla wielu graczy;
  • ponad 750 kart;
  • używaj potężnych zaklęć;
  • zew magicznych asystentów;
  • zaktualizuj dostępne narzędzia.

W projekcie zasada karty doskonale łączy się z bitwami między użytkownikami, oryginalna rozgrywka jest godna podziwu. Kolorowa grafika i efekty wizualne po każdym ruchu wydają się przyciągać graczy. Fantazyjna stylistyka i odpowiedni akompaniament dźwiękowy pozwalają zanurzyć się głęboko w atmosferze stworzonej przez twórców. Poprawnie łącz karty z setek oferowanych, eksperymentuj ze schematami ataku i udowodnij, że masz prawo do zdobywania najwyższych poziomów!


Reklama

Pobierz Czerwony i niebieski 1.0.8

Nowości w tej wersji
Welcome to the world of Red and Blue!
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (108)
Data umieszczenia 2020-03-25 19:39
rozmiar 35.57 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/17 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |