Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight
0 (0)

Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight

Opis:

Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight to wciągająca gra akcji RPG, w której musisz walczyć z potężnymi przeciwnikami i walczyć o prawo do życia na planecie.

Coś globalnego zagraża ludzkości, wrogowie zaatakowali terytorium. Totem gracza musi walczyć z wrogami, powstrzymać ich, uniemożliwić realizację złych zamiarów. Przed rozpoczęciem dużej misji możesz przejść sesję szkoleniową, szczegółowe podpowiedzi tekstowe pomogą zrozumieć logikę kontroli postaci. Grawitacja w świecie gry jest słaba, więc totem może podlecieć do wroga i trafić go z góry. Możliwe jest również odwet w podobny sposób. Koniec bitwy przynosi wojownikowi złote monety i diamenty. Zysk zamieniany jest na fajne umiejętności lub potężniejszych bohaterów; w sumie twórca przygotował ponad sto wojowników do wyboru.

Następnie powinieneś wybrać tryb, który wyznacza podstawowe cele. Możesz przejść przez ponad 140 poziomów w kampanii, szybko odblokować nowych bohaterów. Pojedynek z dowolnym przeciwnikiem oznacza 3 rundy walki, po których ogłaszany jest przegrany i zwycięska osoba. Jeśli chcesz konkurować z dużą liczbą rywali - wybierz format turnieju. 16 postaci sprawi, że będziesz się męczyć i walczyć, ponieważ wyniki innych ludzi często przeszkadzają w osiągnięciu pożądanych wysokości. Dostępny jest powrót do treningu, w którym możesz wchodzić w interakcję z lalką przez czas nieograniczony.

Charakterystyczne cechy gry walki:

  • bitwy o przetrwanie ludzkości;
  • setki postaci o specjalnych umiejętnościach;
  • odblokowywanie nowych manewrów dla totemów;
  • turniej, historia i inne tryby;
  • zaciekli przeciwnicy i ich przerażający boss.

Gracz kontempluje wydarzenia z dwuwymiarowego świata z boku. Zarządzanie jest proste, ale musisz przyzwyczaić się do cech fizyki. Postacie w polu gry swobodnie startują i schodzą. Nie zwracaliśmy dużej uwagi na grafikę, skupiliśmy się na animacji ciosów, ataki z powietrza wyglądają szczególnie spektakularnie. Wśród kilku trybów każdy może walczyć w wybranym formacie. A hojne bonusy pozwalają kupować inteligentne umiejętności. Nie przegap okazji do wzięcia udziału w dynamicznej walce!


Reklama

Pobierz Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight 1.3.4

Nowości w tej wersji
New in Version 1.3.4!
✔️ Add Christmas Goki, Christmas Gokan
✔️ Add more gift codes
✔️ Fix some minor bugs
Our development team is continually improving the game to deliver the best mobile entertainment. Thank you for playing and we hope you continue to support future updates of Stickman Warriors - Super Dragon Shadow Fight.
informacje ogólne
wersja 1.3.4 (74)
Data umieszczenia 2021-01-01 02:43
rozmiar 73.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/17 12:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |