Haunted Fields: Online Survival Horror Escape
4.7 (4)

Haunted Fields: Online Survival Horror Escape

Opis:

Gra Haunted Fields: Online Survival Horror Escape to przerażający piechur, w którym czterech bohaterów próbuje uciec z cmentarza, a następnie ścigany zostaje bezwzględny zabójca.

W środku nocy pięciu nastolatków siedzi przy kominku przy cmentarzu i czeka na dwóch przyjaciół. Przyjaciele nie chodzą długo, ktoś ich szuka i natychmiast okazuje się, że został zabity. Kościsty maniak planuje zniszczyć cztery kolejne żywe postacie. Inteligentna młodzież ucieka na cmentarz, po czym ponura przygoda online zaczyna się od wysokiego prawdopodobieństwa śmierci. Użytkownik może wybrać obraz zabójcy lub jednego z tych, którzy próbują przeżyć. Pozostałe role zostaną rozdzielone między prawdziwych ludzi.

Ocaleni mają swoje słabości i zalety; twórca stworzył 7 różnych postaci o unikalnych cechach. Wybierając linię zachowania, należy wziąć pod uwagę cechy osobiste oddziału. Dozwolone jest kontaktowanie się z przyjaciółmi, pomaganie tym, którzy mają problemy z wydostaniem się z pułapek. Konieczne jest poszukiwanie totemów, rozwiązywanie zagadek i opracowywanie wspólnych taktyk ucieczki dla bram.

Zabójca ma jasną mocną stronę - zdolność do odebrania życia. Nie ma się czego obawiać poza ucieczką swoich potencjalnych ofiar. Maniak sprawdza pułapki, uderza w złapanych i biegnie za bliskimi. Czasami rany stają się śmiertelne, a liczba celów maleje. Jeśli dana osoba przeżyje, szanse na ucieczkę pozostają.

Charakterystyczne cechy gry Haunted Fields:

  • straszna przygoda na cmentarzu;
  • zabójca spragniony świeżej krwi;
  • komunikacja między potencjalnymi ofiarami;
  • duża liczba pułapek;
  • wybór roli zabójcy lub ocalałego.

Niebieska ciemność cmentarzyska i równie groźny las w pobliżu gwarantują brak spokoju. W stworzonej atmosferze nacisk kładziony jest na fabułę. Łowca świeżej krwi staje się głównym zagrożeniem, ale twórcy nie dodali szczegółowych zabójstw i plam krwi. Dobra trójwymiarowa grafika, charakterystyczne kroki każdej postaci i stłumiona melodia lektora tworzą niezbędny nastrój. Spróbuj udowodnić, że śmierć nie jest jedynym wyjściem z obecnej sytuacji!


Reklama

Pobierz Haunted Fields: Online Survival Horror Escape 0.3

Nowości w tej wersji
- Environment is not little brighter
- Jump scares will not appear more frequently
- Minor Bug Fixed
informacje ogólne
wersja 0.3 (3)
Data umieszczenia 2020-03-25 19:40
rozmiar 99.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.65★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/18 09:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |