Ostatnia droga - początek
0 (0)

Ostatnia droga - początek

Opis:

The Last Road - Inception to gra przygodowa, w której musisz walczyć z inwazją zombie, wykonywać zadania, pokonywać przeszkody, aby ratować ludzi.

Zgodnie ze standardową fabułą bohater ożywa i nie pamięta, kim jest. Mężczyzna planuje wyjść ze szpitala i znaleźć odpowiedzi na dziesiątki pytań. W drodze do wyjścia musisz stawić czoła pacjentom zombie i personelowi medycznemu w tym samym stanie. Za pomocą improwizowanych środków konieczne jest zabijanie szalonych przeciwników, broni strzeleckiej i każdego zimna, ciężkiego lub ostrego. Każde uderzenie powoduje rozprysk krwi, ale chodzące trupy są wystarczająco trwałe, potrzeba dużej liczby strzałów lub ciosów, aby zneutralizować świszczący stwór poruszający się bezpośrednio na postać.

Po wyjściu ze szpitala mężczyzna będzie miał duże zadanie. Wyjazdy na różne pojazdy staną się znane, zdolność do prowadzenia samochodów, ciężarówek i pojazdów użytkowych nie zniknęła po amnezji. Z przodu samochodów będzie coś ciętego i postrzałowego, co pozwoli ci zniszczyć zombie idące ulicą, nawet się nie zatrzymując. Pilarki, karabiny maszynowe, pistolety i inne przydatne narzędzia będą dostępne dla ratownika, który stracił pamięć. Będziesz musiał jeździć na trudnych powierzchniach, niektóre odcinki ścieżki będą układanką. Podczas rozwiązywania problemów nie można dużo zwolnić, ponieważ antagoniści są zawsze gotowi wykorzystać słabość niezainfekowanej osoby.

Cechy gry The Last Road - Incepcja:

  • walka solo z zombie;
  • różne narzędzia do obrony i ataku;
  • puzzle, zadania;
  • odporność nieumarłych na ciosy;
  • wyjaśnienie ich roli w tym, co się dzieje.

Przygoda z elementami układanek i platformówek podoba się z szerokim wyborem pojazdów i solidnym arsenałem broni. Intuicyjne sterowanie pozwala szybko przełączyć się z jazdy na chodzenie, zmienić środki ataku. Styl projektowania gry zapowiada częste pojawianie się plam krwi i latających części ciała w animowany sposób, żywą wizualizację uszkodzeń samochodów. Pospiesz się, aby skorzystać z okazji, aby uratować totem i innych ocalałych!


Reklama

Pobierz Ostatnia droga - początek 1.6

Nowości w tej wersji
Added difficulty selection. The gameplay has become easier.
informacje ogólne
wersja 1.6 (7)
Data umieszczenia 2020-03-25 19:40
rozmiar 36.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/18 12:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |